FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
01-09-12 22:41  [R/G] Renault FT-17 MM12/86
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam ,niedawno na forum toczyła się dyskusja "jaki czołg na początek" Wybór padł na tytułowy, po prostu był pod ręką ,pierwszy polski czołg -pierwszy mój czołg .Oglądając relacje .zawsze chciałem zbudować swój,przerażały mnie jednak gąski i koła, ta wielość kółek i obręczy do wycięcia .Myślę jednak ,że początkujący powinien wybrać nowsze opracowanie. Model będzie malowany ,ponieważ wykonywany jest ze skanów ,karton za stary ponad ćwierćwieczny,tyle udało mi się skleić ,pozdrawiam marek
Galeria gotowego modelu

slajdy z budowy
Plastikowy
https://www.youtube.com/watch?v=YHxKwHjW7vc



--

Post zmieniony (22-02-15 11:26)

 
02-09-12 09:40  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Fajnie to wygląda. Jaki kamuflaż zastosujesz ? Co do przerażenia sklejaniem gąsienic, to ,,mam ten sam problem" :). Podziwiam tych, którzy sklejają gąsienice ,,od A do Z" sami. Ja pewnie bym się ratował leserkami.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
02-09-12 10:07  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,lubię kamuflaże ,jednak ten czołg będzie bez plam ;chyba ,że oliwy,jakieś odrapania ,okopcenia ,ślady, licho wie co jeszcze ,co wyjdzie,pozdrawiam marek

--tu coś o czołgu http://www.1939.pl/uzbrojenie/polskie/pojazdy/ft17/index.html

Post zmieniony (02-09-12 10:09)

 
02-09-12 12:18  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ooooo, widzę, że "rybka", która do tej pory tylko pływała zaczyna powoli wypełzać na suchy ląd a może też zacznie latać. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-09-12 12:33  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Rybka już dawno latała ,wszak kiedyś latała, szybowcami A1/2 zaczęła ,a skończyła na latadłach sterowanych radiem jeszcze Pilotem2,Należałem do modelarni przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Wejherowie ,dzisiaj nie istniejącej ,ostała się tylko Bliza, Pilot do tej pory działa,a i parę latadeł z MM ma ,co prawda trochę zciorane przez dzieci ale są ,Teraz też latam elektrykami,co prawda w tym roku nie było lotów z powodów finansowych,pozdrawiam marek

--PS jeżeli chodzi o pływadła jadę za chwilę na zawody -memoriał FSR do Pabianic na razie jako gap

Post zmieniony (02-09-12 12:41)

 
02-09-12 13:00  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

marek1 napisał:
PS jeżeli chodzi o pływadła jadę za chwilę na zawody -memoriał FSR do Pabianic na razie jako gap

Eeee, to jesteś stary "lotnik". A dlaczego jako gap, powinieneś coś pod pachę wziąć.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-09-12 13:10  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

O zmiana; zasiadam i kibicuję.
Pozdrawiam.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
04-09-12 11:45  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,udało mi się skleić coś takiego,potrzebna jest jeszcze sprężyna z zamocowaniem do górnych rolek ,pozdrawiam marek





--

Post zmieniony (04-09-12 12:25)

 
04-09-12 18:15  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Podoba mi się malowanie. Wygląda fajnie.
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
04-09-12 19:15  Odp: [R] Renault FT-17 MM12/86
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Marku ciekawy efekt malowania może kilka słów o technice jego wykonania - z chęcią pewnie nie tylko ja pogłębię swą wiedzę.
Zawieszenia ładne ile to można wyciągnąć z poczciwego MM'a.
Pozdrawiam.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024