FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
12-08-12 18:38  [R/G] fotograficzna MIG-17]
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witam serdecznie, oto kilka fotek moich wypocin.Odbitki na papierze 220g ,kredowy.Format A3.Wydawnictwo MON 1960 rok .






To narazie tyle fotek , myślę go jutro zakończyć, to dorzucę resztę. Pozdrawiam MAREK KOZAK.

Post zmieniony (26-01-13 22:34)

 
12-08-12 18:41  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny temacik, życzę powodzenia. Pamiętam, że z monówek kleiłem Batorego (wyd. na arkuszu A2), RWD-6 i samolot doświadczalny Douglas X-3.



Post zmieniony (13-08-12 17:37)

 
12-08-12 18:52  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witaj ,jeśli chodzi Ci o pośpiech to muszę coś dodać a mianowicie, model jest już zamówiony na witrynę sklepową i niebędzie posiadał wysuniętego podwozia. Będzie to jakby w locie nurkującym więc podwozie zbędne. Taka proforma w sklepie z militariami. Mi jest wszystko jedno , tak chcieli, to skleiłem. Mam zamówione jeszcze kilka prostych modeli / lotnictwo , pojazdy/ niemieckie i brytyjskie. Będzie to jakiś ślad mojej egzystencji w tym słonecznym kraju jakim jest irlandia. Pozdrawiam wszystkich i proszę o opinie, wszystkie te złe i te dobre rzecz jasna. Bywajcie... MAREK KOZAK

 
12-08-12 19:10  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mnie tam wielkość zdjęć nie przeszkadza wręcz bardzo fajnie się ogląda właśnie bez potrzeby otwierania miniaturek.
Zmienił bym tylko na twoim miejscu tekturę, bo widzę że używasz falistej. Lepsza będzie tektura "pełna czy lita" jak tam ją nazwiemy.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-08-12 20:21  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fajne to. Ale regulamin jest dla wszystkich. Amen.

 
12-08-12 21:32  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Fajne, mi tam w niczym duże fotki nie przeszkadzają, a regulamin wypadałoby zmienić, bo nijak ma się do XXI wieku, archaiczny on niesamowicie.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
12-08-12 21:38  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

To muszę teraz ten post edytować i pomniejszyć fotki, tylko jak je zmienić tego niebardzo wiem. Dajcie mi troszkę czasu i będą małe.

 
12-08-12 22:21  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Proszę poradzcie mi jak te fotki zrobić na miniaturki, bo próbuję i nic mi nie wychodzi tylko obraz się rozmywa. Jestam za cieńki w te klocki. Używam photobucket.

 
12-08-12 22:34  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
kari   

... uwagę zwraca całkiem niezłe spasowanie części. Biorąc pod uwagę wiek modelu - 52 lata(!), należy się wielki ukłon projektantowi, który ręcznie wykreślił części oddając przy tym wiernie bryłę płatowca.
Brawa dla andy'ego za podjęcie tematu.
------------------------------------------------------------------------------------

 
12-08-12 22:39  Odp: [Relacja fotograficzna MIG-17]
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

andy, zajrzyj do działu TESTY. Jest tam trochę porad dotyczących korzystania z serwerów zewnętrznych i pomniejszania zdjęć do miniaturek.

Czarek, całe Forum jest archaiczne jak i klejenie modeli z papieru w dobie drukarek 3D.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024