FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
17-07-12 23:46  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Bizon 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11

- 8

Zastanawiam się właśnie co robić, bo mam dwa stare i najnowsze wydanie AH. Co do Jaworzna to chyba raczej nie, ale Przeciszów na pewno zaliczę. W Jaworznie mają być chłopaki ode mnie.
Jak bym brał to na pewno jeszcze zakupił bym w tym sklepie Ił-2 i bolid L-R R31.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

Odpowiedz na tę wiadomość 

27-07-12 14:12  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
rs77   

jest dostepny w GPM:

http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8207

Post zmieniony (27-07-12 14:13)

27-07-12 21:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9

- 1

Ja se go zamowilem, a co?!:-)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

28-07-12 09:28  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Seweryn 

Cena 38zł czyli model droższy od myśliwców AH - gdzie narzekanie, czy tym razem cena pasuje?

--
Seweryn

28-07-12 10:24  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
skom25   

"Cena 38zł czyli model droższy od myśliwców AH - gdzie narzekanie, czy tym razem cena pasuje?"

Tego już nie rozumiem, był spokój to musiałeś napisać coś takiego żeby zaraz się rozpętała wojna. Daj chłopie spokój....

28-07-12 11:30  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9

- 1

Jakbyś chciał kupić go na Ukrainie to zapłaciłbyś około 70zł
Ki-43 II Kai Hayabusa = 69.90 UAH (~30zł)
Shipping cost will be 37.10 UAH
Total cost of order: 107.00 UAH
+23zł opłaty za przekaz:)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

01-08-12 22:43  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9

- 1

I doszedł dziś do mnie ten model. Format A4, przejrzyście, kabina zdetalizowana znacznie mniej niż obecne modele Halińskiego. Mam chęć na niego:)

--

Skończone:

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

20-11-12 14:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
San80   

Dzień dobry szanowani koledzy modelarze z Polski.
Niżej są przedstawione fotografie modelu, zebranego z mojego czasopisma. Spodziewam się ona sprawi na was pozytywne wrażenia.

20-11-12 15:58  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
rysiu62   

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na wcześniejszy wpis kolegi Jakuba o cenach i nakładach modeli. Prosty przykład , Modelik sprzedaje z upustem do 40%. A gdyby tak obniżyć cenę i zwiększyć nakład przecież jest z czego. U Halińskiego model zakupiony w Empiku (przypuszczam że z zyskiem) jest tańszy niż zakupiony bezpośrednio w wydawnictwie (oczywiście plus koszty pakowania i przesyłki). Aby była jasność mnie stać na zakup modeli ale co mają zrobić uczniowie i studenci. Sami wydawcy zmuszają ich do kopiowania z internetu co oczywiście niepochwalam.

20-11-12 17:50  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Jorzik 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23

- 2

San80
Mam Twój model i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Cieszę się że zamieściłeś zdjęcia gotowego modelu bo widać że model jest ładny i dobrze się prezentuje.
Czekamy na nowe opracowania.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  =>