FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 28Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-06-12 16:33  Odp: World of Papertanks.
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Wow, ale spoko, tylko szkoda że dopiero w październiku.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-06-12 18:55  Odp: World of Papertanks.
k 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje na ten temat. Zapowiada się sporo nowych, interesujących pozycji.

Na marginesie, gram w WoT już ponad dwa miesiące i muszę polecić ją każdemu kartonowemu pancerniakowi :) Ciekawe połączenie realizmu pola walki z lekką nutką arcade.

--
Pozdrawiam serdecznie

 
24-06-12 21:17  Odp: World of Papertanks.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

"Ciekawe połączenie realizmu pola walki z lekką nutką arcade." -Chyba raczej na odwrót ;)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
25-06-12 01:50  Odp: World of Papertanks.
leetomek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, WOT pykam od grudnia 2011 roku, ja polecam konkursy w WOT np. ten http://worldoftanks.eu/news/2766-build-tank-model-contest-results-pl/

cytat : "Wiele godzin spędziliśmy przeglądając i dyskutując na temat nadesłanych prac w konkursie, którego celem było zbudowanie modelu czołgu. W końcu doszliśmy jednak do porozumienia i wybraliśmy zwycięzców!"

nagroda główna ? laptop Alienware M17x ....

jeżeli ktoś o tym wspominał sorry :D

Pozdro

 
25-06-12 07:56  Odp: World of Papertanks.
k 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Korsarz, na dwoje babka wróżyła bo zależy jak do tego podjedziesz i z kim będziesz grał..

--
Pozdrawiam serdecznie

 
26-06-12 10:48  Odp: World of Papertanks.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Moim zdaniem realizm jest mocno zachwiany, ale w koncu to nie symulator. A gra fajna. gram od jesieni zeszlego roku, straszny zlodziej czasu... Pomysl z modelami czolgow w mysl projektu WoP bardzo mi sie podoba.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
26-06-12 21:58  Odp: World of Papertanks.
Tap-Chan 

 

Tiaaaaa... Z niemieckich maszyn zrobili sobie zapalniczki, ledwie da się grać, tyle, że trzeba mieć dużo włosów na głowie. USSR - jedynie słuszna nacja w WoT. Z każdym patchem coraz więcej bugów i błędów - prawdopodobnie celowych - skłaniających graczy do kupowania premium. Gram, ale coraz rzadziej już niestety. Białoruscy developerzy zamiast naprawiać grę dorzucają nowe błędy.

 
27-06-12 01:11  Odp: World of Papertanks.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Nie zgodze sie, gram głównie niemieckimi i nie odczuwam jako by były zapalniczkami, a ruskie zupełnie mi nie odpowiadają ze względu na niecelne działa. Ale może nie powielajmy... http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=59575&t=59575&filtr=0&page=1

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
27-06-12 09:35  Odp: World of Papertanks.
Combatant 

 

W grze nie ma złych czołgów. Panowie mogą mi uwierzyć http://worldoftanks.ru/community/accounts/72090-Combatant/ :) .Wieczorem nowa odnowa.

Post zmieniony (27-06-12 09:35)

 
29-06-12 07:47  Odp: World of Papertanks.
Combatant 

 

Ta muzyka będzie wieczna, jeśli zmienię baterie. W Biłorusi z tym jest problem.



Więcej na forum

Post zmieniony (29-06-12 07:52)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 28Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024