FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
26-04-12 18:51  [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pozwole sobie skopiowac to, co wpisal wczesniej Wottek w watku o tej nowosci, a ktory to watek powedrowal do KC z wiadomych przyczyn...



Info na stronie wydawcy

Na Papermodels Ceva zaprezentował "wnętrzności" modelu. klik!

Jesli sa chetni do dyskusji o MiGu-29, to zapraszam do zalozenia nowego watku. Jednoczesnie tutaj prosze o dyskusje na temat TEJ nowosci...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-04-12 21:16  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
skom25   

Co tu dużo mówić, odgrzany kotlet, na dodatek zielony :D Co nie zmienia faktu że napewno bardzo smaczny i gdybym tylko umiał skleić taki model to bym go kupił. Nie wiem czy to wina zdjęć kolegi z sąsiedniego forum ale samolot na okładce jest bardziej zielony niż to w wycinance.

 
27-04-12 01:13  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Ładny będzie. Mam słabość do łaciatych samolotów. Akurat za dwa miesiące będę w Polsce, to sobie kupię. :))

PS. Moim marzeniem jest Mustang lub Apacz w wersji myśliwsko-bombowej. To tak, na marginesie. ;))

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
27-04-12 12:26  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Faktycznie, na okładce zieleń jest zdecydowanie bardziej intensywna niż w środku. Kupiłem i bardzo mi się podoba.

Niezłą ciekawostkę wyczytałem w opisie, a czego nie widać na pierwszy rzut oka - ten Mustang miał pomalowane na biało boki opon. Do tego czerwone felgi. To będzie wyglądało pięknie ! :-)

Co mnie zaskoczyło jeszcze to części 48aP/L+ - pierwszy raz chyba widzę, żeby modele od AH miały położone cienie zamiast wgłębienia w 3D na tak dużych elementach. Tak mi się to jakoś w oczy rzuciło.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
27-04-12 13:19  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
skom25   

Znawcą modeli Halińskiego nie jestem ale te elementy też rzuciły mi się od razu w oczy i spodobały... dość średnio, jakoś wyglądają tak zbyt zabawkowo w porównaniu do reszty modelu.

 
27-04-12 13:42  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Z pewnością da się z tego zbudować piękny model, ozdobę kolekcji.
Przekartkowałem dzisiaj wycinankę-poziom edytorski jak zawsze wysoki. Autorem okładki jest ktoś inny niż Pan Wróbel, ale rysunek i tak atrakcyjny.
Z mieszanymi uczuciami jednak odłozyłem wycinankę na półkę ; mam już Mustanga z tego wydawnictwa,na razie w 2D,i wydaje mi się,że malowanie samolotu por.Horbaczewskiego jest duuuużo atrakcyjniejsze.
Szkoda,że wydawnictwo nie zaskoczyło nas jednak zupełnie nowym tematem,nowe malowanie to jednak nie to samo ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-04-12 22:44  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
Medox   

Oczywiście nabyłem Mustanga, dotychczas nie miałem go w kolekcji. a tak na marginesie to dziś otrzymałem też MIGa .

 
27-04-12 23:48  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
Michał H 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Witaj Medox.

A czy byłaby możliwość oczywiście w osobnym temacie za zgodą wydawnictwa umieszczenie zdjęć arkuszy MIGa?

Pozdrawiam.

 
28-04-12 01:38  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Tak sie wtrące- ten Mig to jakiś Święty Gral czy coś tego typu?? "Za zgodą wydawnictwa" zdjęcia arkuszy... Łomatko jedyna! :):):):) A każdego innego modelu prezentacje można robić bez podania o zgode w pięciu egzemplarzach i dziesięciu językach :):):)

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
28-04-12 10:56  Odp: [N] - Kartonowy Arsenal 2012 02 - North American P-51B Mustang
rysiu62   

Zwróćcie uwagę na drastyczny spadek nakładu modeli. Cena?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024