FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-04-12 22:01  Galeria 1-2 MM 1976 ,, RODNEY ,,
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witam , przedstawiam kolejną galerię modelu RODNEY . Model ten skleiłem po raz pierwszy zaraz po wydaniu tj. w 1972 . Jak na tamte lata model ten nie został w pełni ukończony z powodu braku wiedzy modelarskiej , oraz umiejętności . Uległem przy wycinaniu małych części , w końcu model został ,, zatopiony ,, w ,, oceanie,, --- czytaj / wanna / . Gdy nastąpił powrót do modelarstwa to pierwsza myśl była aby skleić go jeszcze raz , z pewnymi dodatkami , które na pewno wyłapiecie .
Zapraszam do oglądania , wszelkie zapytania udzielę po powrocie z Szczecina , gdzie model ten będzie można zobaczyć na żywo MAREK .








Mam nadzieję ,że model ten wam się podoba , ale teraz idę pakować modele na wystawę , pozdrawiam MAREK .
P.S . --- RODNEY będzie też w Inowrocławiu .

Post zmieniony (17-04-12 20:49)

 
13-04-12 22:12  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę radość kiedy ,,Pani z Ruchu" odłożyła mi pod ladę Rodney-a i go kupiłem, a potem zbudowałem. Skleiłem wtedy dwie sztuki tego modelu, a kolejny kadłub wykorzystałem do budowy lotniskowca własnego pomysłu :). Gratuluję wykonania. Czysto i dokładnie. Wygrałeś walkę z wiekowym kartonem :). Bardzo mi sie podoba.

--

Post zmieniony (13-04-12 22:14)

 
13-04-12 22:50  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,ładnie i czysto , pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
14-04-12 05:16  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Też go kiedyś kleiłam, z kserówki, w mrocznych latach 80-tych. Kserówka podła, klej podły, dno malowane bodaj czy nie maminym lakierem do paznokci. Efekt, pamiętam, naprawdę mnie zachwycił.
Cieszę się, że zobaczę go na żywo na Paprykarzu - też jestem w tej chwili w Szczecinie. I też będę w Inowrocławiu.

Gratulacje, Marek.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-04-12 12:32  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Oj stary dobry znajomy, świetnie sklejony...to były czasy jak się czekało na nowego MM w kiosku ;-)

 
14-04-12 21:44  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Widziałem dziś na żywo, ech, łza się zakręciła w oku... Fajny, PROSTY MODEL PANCERNIKA DLA KĄŻDEGO. A teraz żaden żółtodziób - i nie tylko!- nie da rady skleić obecnie wydanego pancernika. O tempora, o mores...

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-04-12 23:36  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
Tomek 

 - 2

Piękny i szkoda, że uzbrojenie p. lot w tym numerze było takie ubożuchne, ale w tym chyba także tkwi jego urok... Urok modelu, który już od pierwszego wejrzenia zapewnia potencjalnego sklejacza, że ten da radę! Chwała wykonawcy i chwałą Panu Andrzejowi Kraśnickiemu za jego modele! (Mam nadzieję, że autora nie pomyliłem).

 
15-04-12 01:05  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Też go oglądałem dzisiaj w Szczecinie i muszę przyznać, że nadal prezentuje się godnie.

Na tle modeli z współczesnych wydawnictw wyróżnia się nienachalną elegancją i oldskulowym wyglądem. Taka stara szkoła :)

Fajnie że go przywiozłeś na Paprykarza.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
15-04-12 01:21  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Tomek, a to nie jest projekt p. Wasiaka?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
15-04-12 10:38  Odp: Galeria 1-2 MM ,, RODNEY ,,
indianscout   

Słuszna uwaga Korsarz - to był projekt B . Wasiaka .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024