FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 46Strony:  <=  <-  42  43  44  45  46 
01-04-12 19:20  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uważaj, bo przy takim stoliku, oprócz fajnego modelu możesz dorobić sę garba :)

 
02-04-12 15:39  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Gratuluję anielskiej cierpliwości i pięknego modelu!

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
03-04-12 08:18  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Thunder909 

 

o matko , taki sam stolik mam !! Nie kleje na nim bo za niski i tu jest blad. Od dzisiaj beda moje modele tak jak ten wspanialy Hiei. A ciagle sie zastanawialem dlaczego mi tak nie wychodzi jak TomSowi. Stolik,to jest to !

A tak na serio to gratuluje wspanialego modelu ! Takie fotki zbieram sobie i jak wena przechodzi to ogladam.Pomaga na 100% Juz kilka takich relacji sobie zassalem i dzieki Wam mistrzowie za pokazywanie Waszych modeli.

 
11-01-14 19:30  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
ricohet   

jestem pod wrazeniem... bardzo cenne uwagi- pozdrawiam

--
ricohet

 
11-01-14 22:31  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wspaniałem wykonanie! Chciałbym kiedyś zobaczyć ten model w standardzie bo jak na razie to tylko mocna walorka.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
11-01-14 23:01  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam TomS
To już prawie 2 lata od ukończenia Hiei, co tam słychać na pochylni montujesz coś ciekawego?
Pozdrawiam
thorn

 
13-08-17 12:38  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
topor305 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam.
Sam się zabieram za tego japońca, a twoja relacja będzie dla mnie wzorem, bo to co zrobiłeś, jest po prostu niesamowite.
Dla rozgrzewki zaczynam od łodzi "łajba 15 m", i już na samym początku mam dylemat jak ją wykonać. Zacząłem strugać ten kadłub z drewna, ale ciężko określić dokładny jego kształt. Ani w opracowaniu MM, ani w Profilach Morskich nie ma rozrysowanych kształtów kadłubów łodzi, a wspominasz w relacji, że plany wręg otrzymałeś. Jest szansa na otrzymanie ich od Ciebie?
Pozdrawiam

--
W budowie:
IJN Hiei
Zbudowany ORP Piorun, PZInż 130, Pak 40

 
05-10-18 17:38  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Laska69   

Czesc.Jeszcze wczoraj ogladalem zdjecia z Twojej relacji z budowy Hieja.Dzis zdjecia juz sie nie otwieraja.Czy masz moze mozliwosc przeslania mi na maila calej relacji.Czy jest to w ogole mozliwe.?Chcialbym sie zmierzyc z ta skala a Twoja relacja byla dla mnie jak ksiega objawienia. Piotr

 
05-10-18 21:44  Odp: [Relacja/Galeria] Kolejny... Hiei ;) [1:300 - Mały Modelarz]
Zeus12345   

Super brak zdjec

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 46Strony:  <=  <-  42  43  44  45  46 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024