FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
22-03-12 22:03  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

to wystaw charytatywnie, wtedy pójdzie :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
24-03-12 21:42  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Prace zbliżają się powoli do końca. Dokończyłem radar MR-123, zainstalowałem pierwszy wirnik napędowy (w środkowym pierścieniu), "grzybki" wentylacyjne, kabestan i systemy kierowania ogniem (celownik "Kołonka" przed nadbudówką+peryskopy na GSD)




Niestety, w konstrukcji MRa nie udało mi się uwypuklić osłony tak jak to planowałem, oraz poległem na kolimatorze "Kołonki"...

--
imagination+extrapolation

 
24-03-12 22:49  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

A druciarnia będzie, bo na foto oryginału to połowa uroku...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
24-03-12 23:26  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Będzie maszt, kilka anten - relingi może kupię trawione?

--
imagination+extrapolation

 
25-03-12 01:54  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kolego Agzaim Bar Tholomei mimo, że baaardzo rzadko zaglądam do relacji z budowy obiektów pływających, a zwłaszcza zagranicznych, to Twój mnie zainteresował okrutnie bo jeszcze w życiu nie widziałem papierowego modelu poduszkowca :D
Mam nadzieję, że nie pozostawisz go jedynie w 1 egz, tylko z czasem dopracujesz i udostępnisz szerszej publiczności w jakiejkolwiek formie.
Działaj tak dalej ;)
Pozdrawiam serdecznie
Jarek- "Jaroslav"

--
GG 6801515

 
25-03-12 14:10  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Kolego Jarosławie,

to budowa testowa, właśnie przed udostępnieniem :)

--
imagination+extrapolation

 
25-03-12 15:17  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Model ukaże się w majowym 13 Nr. Spec. MO

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
25-03-12 21:20  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Dziś wykonałem tratwy ratunkowe, kluzy cumownicze, wirniki napędowe oraz stery kierunku:

Pozostało trochę roboty na drutach.

--
imagination+extrapolation

 
26-03-12 23:16  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Której, de-facto, nienawidzę :/



Kilka drucików, a ile wulgaryzmów...

:)

--
imagination+extrapolation

 
26-03-12 23:39  Odp: [relacja]L183 Zakynthos - grecki poduszkowiec desantowy projektu 1232 Pomornik
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Agzaim Bar Tholo napisał:

> Której, de-facto, nienawidzę :/

> --
...a kto ją lubi:)
Warto było poprzeklinać, bo druty sklejone są bardzo czysto. Zresztą cały model, mimo że to nie II wojna światowa, zapowiada się bardzo ciekawie. Dziwię się, że chcesz się go pozbyć. Wymieniłbym tylko ten środkowy pierścień.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024