FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 15Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
17-04-18 15:36  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Niestety nie mam w planach wydania tego modelu.

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
20-04-18 12:36  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Doszła drabinka na kominie, stelaż do tentów i przykleiłem też łodzie. Pracuje obecnie nad dźwigami które są już przyklejone ale jeszcze nie dokończone.



--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
20-04-18 13:31  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Prezentuje się świetnie. Bedzie świetny model.

--
Pozdrawiam Darek

 
20-04-18 13:46  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Teraz każda duperelka zamontowana na pokładzie bardzo zmienia ogólny widok. Podoba mi się i to bardzo, to co już wykonałeś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-04-18 00:56  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękny model i piękny wykon. Każda fota to radocha dla podglądaczy tej łajby!

--

 
25-04-18 09:19  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Dzisiaj mam tylko pytanie. Czy zna ktoś może sklep gdzie możnaby dostać nawiewniki?
Zaznaczyłem na zdjęciach o co mi chodzi:



Jest ich sporo na modelu - małych i dużych - a ja chociaż próbowałem sklejać je z listków to nie byłem zadowolony z efektu. Wierzch potrafię wyszlifować ładnie ale wewnątrz już jest problem i to brzydko wygląda.

Kolega senkan przesłał mi jakiś czas temu linki do zagranicznych sklepów ale te produkty nie do końca spełniają moje oczekiwania i nie są zgodne z tym co chce osiągnąć.

https://www.cornwallmodelboats.co.uk/acatalog/amati_vents.html
https://www.maritime-models.co.uk/acatalog/aeronaut-vents.html
https://matthewsmodelmarine.wordpress.com/writings/matthews-cowl-vents-for-model-ships/

Może ktoś ma jakiś pomysł?

Kuba

Post zmieniony (25-04-18 09:20)

 
25-04-18 09:22  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

rbmodel ma sporo nawiewników w ofercie.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
25-04-18 09:43  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Wiitam,coś jesthttp://www.rbmodel.com/index.php?action=products&group=089pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
25-04-18 09:46  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Piękna sprawa. o takie właśnie mi chodziło. dzięki wielkie!!

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
18-05-18 13:04  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześc,

Już od miesiąca pracuje nad samolotami a jestem dopiero w połowie. Bardzo wolno mi to idzie. Samoloty mają wnętrza i oddzielne lotki. Musiałem trochę poprawić projekt w kilku miejscach bo części nie pasowały.



--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 15Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024