FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-02-12 19:34  [G] Ła-7
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31

Witam Szanownych Wielbicieli Kartonu.
Mam zaszczyt przedstawić Państwu kolejny model popełniony w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi. Proszę o wyrozumiałość w ocenie wykonania modelu - ponieważ jest to pierwsza kartonówka Konrada Redlickiego-ucznia kl IV SP. Plany modelu sekcja modelarska otrzymała od P. Karola Przeździeckiego. Model kleił się bez większych problemów a młody adept sztuki modelarskiej bardzo pozytywnie rokuje na przyszłość. Jest pełen zapału i co najważniejsze zainteresowany historią budowanego modelu. Tuż po zakończeniu budowy natychmiast poprosił o następny model i mam nadziej ,że w najbliższej przyszłości będę mógł zaprezentować kolejny Jego model.

 
24-02-12 19:47  Odp: [G] Ła-7
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Witam Szanownego Pana Instruktora, wykonuje Pan niezwykle pożyteczną i chyba niezbyt popularną pracę. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-02-12 19:53  Odp: [G] Ła-7
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31

Ale dzięki niej mam możliwość łączenia tego co lubię - pracy nauczyciela z moją pierwszą pasją czyli modelarstwem. Pozdrawiam.

 
24-02-12 22:21  Odp: [G] Ła-7
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Patrząc, lekko krytycznym okiem, na model muszę stwierdzić, że sklejacz pięknie przyłożył się do pracy. Model czysty, choć czasem wyłazi troszkę białego (np. owiewka skrzydło-kadłub z lewej strony). Gratuluję modelu.
PS. Pamiętam pierwsze modele moich wychowanków. Wręcz ociekające klejem. Po dwóch latach zaczęli zdobywać medale na konkursach.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
24-02-12 23:40  Odp: [G] Ła-7
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31

Mam cichą nadzieje, że Konrad da radę i za dwa lata też zaczne zdobywać medale. Następny etap to nauka retuszu. Pozdrawiam.

 
25-02-12 10:07  Odp: [G] Ła-7
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Widać, że naprawdę się przyłożył do modelu ;-) Ja pamiętam swój pierwszy model, który skleiłem mniej więcej w tym samym wieku to był właśnie brązowy od butaprenu :-P Życzę Ci Konradzie wytrwałości i powodzenia w dalszej budowie. Miło będzie powitać nowego użytkownika w niedalekiej przyszłości ;-)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
25-02-12 12:27  Odp: [G] Ła-7
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Pan Instruktor wykonuje kawał dobrej roboty. Modelarstwo jak widać ma bardzo ważne i pozytywne oddziaływania terapeutyczne. Ważne jest, by zająć "czymś" młodych ludzi. Ciesze się, z Pana postawy. Gratuluje wyników Panu i Pana podopiecznym.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
25-02-12 14:51  Odp: [G] Ła-7
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam
Gratuluje ładnie wykonanego modelu (tym bardziej jeżeli to jest pierwszy w dorobku). Pamiętając swoje pierwsze modele to była porażka, wymęczone, upaćkane ;-).

Pozdrawiam Paweł

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
26-02-12 15:03  Odp: [G] Ła-7
konradredlicki   

dziękuje bardzo za takie opisy
po prostu podoba mi się sklejanie modeli kartonowych
a to dzięki mojemu instruktorowi panu Mariuszowi to naprawdę swietny instruktor.

Post zmieniony (28-02-12 14:38)

 
26-02-12 16:25  Odp: [G] Ła-7
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Zamiast podopieczny wpisałbyś INSTRUKTOR. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024