FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  -> 
22-11-12 23:20  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
Barbarossa 

 

Gratuluję pięknego wykonania. Relację śledzę od początku, bo to jest chyba najpiękniejsze "bojowe" wcielenie "Burzy".

Niestety bez Twoich praktyk (malowanie etc.) z tego opracowania tak fajnego efektu wypracować się nie da.

Mam małe marzenie, że Twoja galeria zainspiruje nowe wydawnictwo i Adriana Kacza (aka A-graph) do podjęcia tego tematu, zgodnie z merytoryką jak i kolorystyką. Według mnie to wcielenie "Burzy" oraz "Wichra" z 1939 r. są takim "must have" dla każdego okrętowca i dobrze by się sprzedały, a dobrych merytorycznie i graficznie modeli bez konieczności przeróbek wciąż brak:(
Czterofajkowce francuskie P. Adrian już opracował, więc wierzę, żę polskie trzyfajkowce nie byłyby dużym problemem, o wyglądzie okrętów w tych konfiguracjach już tyle dyskutowano, więc chyba materiały też są (?), ale się nie znam i tylko marzę...

--
per aspera ad astra...

 
23-11-12 07:39  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Piękny okręcik. I jego braciszek też.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
23-11-12 08:14  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Gratulacje.
Flota rośnie w siłę.
Włożyłeś w model wiele pracy, a wykonanie w stosunkowo krótkim terminie potwierdza Twoje umiejętności.
Lubiałem tutaj zaglądać.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
23-11-12 08:39  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękne dzieło. I wzorcowa relacja. Dzięki za możliwość podziwiania Twojej pracy.

 
23-11-12 10:03  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No cóż nie sposób nie wpisac się na koniec z gratulacjami
pzdr

 
23-11-12 11:03  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam…
„Borowy” do twojej relacji zaglądałem można by powiedzieć, że na bieżąco i tak jak myślałem, że efekt końcowy będzie cieszyć oko pięknie wykonany model widać jak dużo pracy zostało wsadzone moje gratulacje…
Pozdrawiam…

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
23-11-12 12:03  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Gratuluję modelu-bardzo ładnie wykonany. I duży plus za malowanie!

 
23-11-12 20:38  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Serdecznie wszystkim dziękuję za takie budujące i mobilizujące do jeszcze większego wysiłku w klejeniu, wpisy.
Ostoja napisał, że Jorzik powinien zrobić ,,swój" fotomontarz Burzy. Powinien to może nie, ale poproszony wykonał go jak zwylke świetnie, za co bardzo dziękuję (,,ożywił" mi także mojego Kujawiaka). Na oryginale dodałem blask reflektora i potem już sam ! :) pokombinowałem trochę ze zdjęciem żeby je postarzyć.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-11-12 23:12  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
kari   

Borowy, wielkie dzięki za "Burzę", piękny okręt, świetne wykonanie ... ten okręt bardzo dużo dla mnie znaczy.
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
24-11-12 10:06  Odp: [R/G] ORP Burza stan na 1943 r - Quest 1:200
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

No, wreszcie się zdołałem dopchać z gratulacjami więc niniejszym serdecznie gratuluję ukończenia modelu naszego pięknego okrętu.
To była dobra relacja i z przyjemnością tu zaglądałem.
Dzięki :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024