FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-01-12 15:56  [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
vanhasen 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam,
Pozwolę sobie zaprezentować małą aranżację trzech modeli - czołgu T-72B (Fly Model), platformy 401zb (Angraf) i torowiska (udostępnionego przez kolegę Astra28).
Czołg skończony już jakieś trzy miesiące temu, platforma to z kolei świeżutki "nabytek".
Wszystko było przeze mnie brutalnie modyfikowane - czołg ma moje autorskie gąsienice, platforma drewniany pokład, kleiłem kalkomanie (jak się okazuje, niektóre nie tam gdzie trzeba :( ), malowałem, szpachlowałem (ale tylko wieżę teciaka).

Ten rosyjski T-72 średnio pasuje do platformy, jest więc tylko tymczasowo postawiony. Zastąpi go następny model - coś bardziej polskiego (chociaż jeszcze nie wiem co - T-72, Twardy, Leopard?). Wtedy dojrzeję do skombinowania zaczepów bądź kłód pod gąsienice.

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. Miłego oglądania (i przepraszam bywalców innych for za przynudzanie).







 
13-01-12 16:10  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Cudne dzieło. Bardzo realistyczne wykonanie. Gratuluje, naprawdę jest na co popatrzeć.
Pozdrawiam

--

 
13-01-12 21:02  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
cfemar   

Dlaczego mówisz, że mało realistycznie? Cofnijmy się do początków lat 90-tych:-)
Gratuluję super modelu:-)

 
13-01-12 22:06  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
greg   

Właśnie przeciwnie.
Przecież transport pancerki, np. na ćwiczenia poligonowe, odbywa/ł się w taki sposób.
Sam, dawno, dawno temu, wiele razy wje/zjeżdżałem BWP-em na/z takich platform, w drodze np. na Żagańskie piaski.
Tak więc, ten zestaw wygląda bardzo realistycznie.
Gratuluję, bardzo umiejętnie sklejonych i efektownych obu modeli.

 
14-01-12 10:04  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Piękny zestaw - Gratuluję. Kupiłem tą platformę z takim samym pomysłem, przypomina mi moją podróż na poligon do Drawska Pomorskiego będąc w wojsku.
Pozdrawiam

--

 
14-01-12 10:09  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

No Janku - to ja juz nawet nei chce myśleć co ty z nią powyprawiasz :) hhiihhi

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
14-01-12 10:13  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Maverick33 tylko ja muszę skleić nie jedną platformę.
Pozdrawiam

--

 
14-01-12 11:15  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Bardzo fajny zestaw! Super wykonanie! Gratuluję!

--
Pozdrawiam!

 
14-01-12 11:49  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

O kurka wodna. Szczęka mi walnęła o podłogę. Super, extra to wszystko mało żeby opisać wykonanie. Jestem pod wrażeniem i gratuluję tak wykonanego/wykonanych modeli.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
14-01-12 15:57  Odp: [G] Platforma kolejowa 401zb z T-72ką - Angraf i Fly
vanhasen 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Napisałem, że T-72B nie za bardzo pasuje do tej platformy, gdyż z tego co wiem te wersje nie były w Polsce użytkowane. Ale w sumie - sam nie wiem jakie są różnice między wersją B a M.
W każdym razie - ruszyły prace nad Leopardem i to on za parę miesięcy wyląduje na tej platformie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024