FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-11-11 09:11  [nowość]: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Debiut autorski „Kierownika-Juniora”, czyli Michała Kołodzieja. Bardzo atrakcyjny temat: amerykański współczesny przeciwminowy samochód opancerzony używany przez Polaków w Afganistanie. Zeszyty A4 zawiera 12 arkuszy z częściami do wycinania, 4 strony z rysunkami montażowymi i 2 strony tekstu. Na czwartej stronie okładki znajduje się 8 zdjęć modelu wykonanego przez autora. Pojazd jest jednokolorowy, więc idealnie nadaje się do wykonania go w wersji malowanej.
Cena detaliczna brutto 36,00 zł. Do modelu jest dostępny laserowocięty zestaw wręg, pierścieni kół, kostek bieżników opon i grawerowanych imitacji blachy ryflowanej w cenie detalicznej brutto 30,00 zł.
Modele i zestawy laserowocięte są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym, tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe, zdjęcia modelu wykonanego przez autora i zdjęcia zestawu wycinanego laserem.



--
JOL

 
21-11-11 09:51  Odp: [nowość: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Czekałem na coś takiego!!!

--
Pozdrawiam!

 
21-11-11 13:23  Odp: [nowość]: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Jasiek ja rowniez czekalem na cos rasowego. Do tej pory moglem jedynie zazdroscic modelarzom plastikowym calej gamy tego typu pojazdow. Mam nadzieje, ze model ten zapoczatkuje serie wspolczesnej broni.
Kierownik - Junior gratuluje pomyslu, oby tak dalej.
Pozdrawiam - Jacek

 
21-11-11 17:29  Odp: [nowość]: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Chyba jednak byłem grzeczny skoro Mikołaj się ulitował i przyniesie mi model na który bardzo czekałem :)
Jacek: słowacka firm RPM zarzeka się, że wyda spory wachlarz współczesnych samochodów pancernych, łącznie z Oshkoshem 1070, który śni mi się po nocach. Na pierwszy ogień pójdzie Husky mk. III.
Trzeba tylko być grzecznym. I cierpliwym.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
22-11-11 11:04  Odp: [nowość]: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Norvik, swego czasu bacznie sledzilem relacje z budowy HUSKY-ego na forach modelarskich z Czech i Slowacji. Sprawa byla dosc naglosniona, bo model nietuzinkowy i co? Termin wydania modelu jest zagadka. Mamy koniec listopada i nic, choc jak widac jest kilku szczesciarzy, ktorym model udalo sie zdobyc.
Co do pozostalych modeli zapowiadanych z tej ,,stajni,, to bylbym raczej sceptyczny, biorac pod uwage tempo i podejscie do sprawy, bo byc moze jest to zwykle zaklepywanie tematu. Moze myle sie w ocenie tego ,,wydawnictwa", ale czy nie wydaje sie dziwne, ze do tej pory nie wydali dawno zaprojektowanej i sklejonej testowo Tatry, modelu bardzo ambitnego nie tylko dla osob sklejajacych ale i dla samego projektanta.

 
22-11-11 13:07  Odp: [nowość]: MODELIK 36/11] MRAP COUGAR
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Specjalnie się nie ekscytuję tym co chcą wydać, bo z tych zapowiedzi ukaże się pewnie mała część. Tym bardziej, że modele mają być wydawane w pdf-ach czyli podane piratom na tacy, co moze zniechęcić każdego projektanta i wydawcę. Myślę, ze wcześniej doczekamy się naszych rodzimych opracowań wielu współczesnych pojazdów dzięki następcom Panów Rycharda i Piaseckiego, którzy swego czasu byli monopolistami w tej dziedzinie.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024