FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-11-11 23:14  [Galeia] SdKfz 250/9, GPM, 1:25
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!

Dziś przedstawię wam pierwszy mój pojazd gąsienicowy. Jest to model SdKfz 250/9 wydany w styczniu tego roku przez wydawnictwo GPM w skali 1:25. Model przede wszystkim świetnie opracowany graficznie nie sprawił większych problemów, z wyjątkiem różnic w rysunkach montażowych, a zdjęciach autora modelu oraz braku niektórych elementów na rysunkach montażowych. Do modelu dokupiłem laserowo wycinane gąsienice oraz siatki. Praktycznie wszystkie elementy możliwe do otwierania się ruszają. Jak już wspomniałem świetna grafika modelu sprawia iż model nie wymaga dorabiania śladów rdzy, czy eksploatacji.

 
05-11-11 01:18  Odp: [Galeia] SdKfz 250/9, GPM, 1:25
Rudy102 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardzo starannie sklejony, wygląda kozacko:) A zastanawiałem się czy sobie go kupić. Już się nie zastanawiam :] Nie rozwarstwiał Ci się karton przy formowaniu tych różnych, małych pierdółek?

Post zmieniony (05-11-11 01:18)

 
05-11-11 05:59  Odp: [Galeia] SdKfz 250/9, GPM, 1:25
kainek 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Lewe przednie koło jakby było bardziej krzywe i drazek kierowniczy nie pomalowany - miedziany
Pozatym wyglada sympatycznie

 
05-11-11 07:03  Odp: [Galeia] SdKfz 250/9, GPM, 1:25
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Gratuluję , bardzo fajnie sklejony model (siatki gąski robią swoje). Kiedyś skleiłem go z wydawnictwa Pro Model, ale to w tamtym stuleciu.

--
Pt-47

 
05-11-11 07:28  Odp: [Galeia] SdKfz 250/9, GPM, 1:25
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Widziałem na żywca przy Żywcu, świetny pełzacz wyszedł a armatę zaadaptowaliśmy natychmiast do Gacka - pasowała. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024