FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
03-11-11 08:18  [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Cześć. O to moje wykonanie Fokkera E.V model kleiłem w Miejskim Domu Kultury, gdzie znajduje się kółko modelarskie. Model klaiłem pod obserwacją Bizona i ReVaNa_1991

Fotki modelu


Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (06-03-12 21:28)

 
03-11-11 10:20  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Kiepsko.
Krzywe zastrzały,krzywe usterzenie,kwadratowe, za szerokie koła...
Nie za bardzo jest się czym chwalić...
I nie wiem,czy dobrze zrobiłeś,że podałeś nicki swoich instruktorów ; pogrążasz ich... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
03-11-11 10:33  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Oj, Mariusz ale zdołowałeś młodzika, trochę zachęty by się przydało. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-11-11 10:34  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Mariusz Wiem, ale stram się niej błędów popoełniać w sklejeniu, ale wiem, że za bardzo nie wyszdł mi ten model postaram się poprawić przy klejeniu naste pnych modeli.

Ostoja Mariusz w żaden sposób mnie nie zdołował, lecz napisął mi na co mam zwracac uwage i co mam poprawić w moim klejeniu, aby następne modele wychodziły mi lepiej niż poprzednie.

Post zmieniony (03-11-11 10:46)

 
03-11-11 10:46  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nie byłbym sobą, gdybym się tutaj nie wpisał;-) Widzę, że nie tylko ja jestem fanem Fokkera parasola. Mariusz ma rację, wyszło tak sobie, chyba za bardzo się spieszyłeś. Swoje pierwsze podejście do tego modelu zaliczyłem w wieku 14 lat. Zacząłem kleić w piątek, skończyłem w niedziele (rodzice wyjechali na weekend, a babcia nie sprawdzała czy kleję zamiast się uczyć;-)). Za drugim podejściem sklejenie go zajęło mi ponad miesiąc, ale dzięki temu miało to swoje przełożenie na wykonanie. Tobie też radzę trochę odpuścić, wiem że to niełatwe, bo człowiek tak ma, że chce jak najszybciej widzieć efekty pracy, ale czasami naprawdę warto zacisnąć zęby.

--
pozdrawiam
Piotr


 
03-11-11 10:53  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ostoja - nie zdołowałem, lecz wytknąłem rażące błędy.
Każdy je może popełniać , ale jeśli autor ich nie widzi, to trzeba mu pomóc i wytknąć.
Wszystko w celu ich poprawienia następnym razem - jeśli jest chęć i umiejętności.
Zatem jeśli idzie o zachętę, to zachęcam MB do czynienia dalszych wymiernych wysiłków doskonalenia warsztatu...
Moim zdaniem można wyrządzić większą krzywdę piejąc z zachwytu nad ewidentnie złą pracą - to zupełnie pozbawia chęci do poprawy...

;D ;D

--

Post zmieniony (03-11-11 10:55)

 
03-11-11 11:53  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Znacznie lepiej jest jak się ma odrobinę samokrytycyzmu i nie wychodzi "przed szereg" ale widocznie autor jest zadowolony ze swojej pracy - a może chciał dogryźć instruktorom? :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-11-11 12:02  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

NIe chciałem dogryść swoim kolegom z modelarni tylko partrzyli i obserwowali na moje postępy, cóż wyszło jak wyszło. Może i nie najlepiej ale coś wyszło.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
03-11-11 12:19  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Master Blaster napisał:

NIe chciałem dogryść swoim kolegom z modelarni tylko partrzyli i obserwowali na moje postępy, cóż
wyszło jak wyszło. Może i nie najlepiej ale coś wyszło.

No i fajnie - dobrze, że skończony a teraz trzeba brać się za następny, na pewno będzie lepszy. Powodzenia.

--

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-11-11 18:34  Odp: [G] Fokker E. V [Mały Modelarz 7/1998]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Pozwolę sobie zabrać głos, Master Blaster to nie młodzik, bo ma 24 lata, a modele klei od ponad 6 lat;) Czy nas pogrążył? Chyba siebie, gdyż nie słucha moich rad i Bizona(choć wiemy z Bizonem że i tak cięcy jesteśmy), no ale jak to sam Master Blaster mawia- cóż.. Jak ktoś jest niereformowalny to się go przeca nie zfreformuje;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024