FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 16Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
28-02-14 11:50  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jeśli dobrze pamiętam, tego sunderlanda z fly kleił bardzo dawno temu Batonus / TomekS

--

Post zmieniony (28-02-14 14:11)

 
28-02-14 16:06  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - supl. nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Rafael, teraz z Kaśką to już górki. Najbardziej problematyczne było złącznie dna z poszyciem "góry". Dosłownie milimetr po milimetrze trze było to to sklejać.
Ale nie przesądzam i nie osądzam, może to były moje błędy, jednak udało się jakoś to wyciągnąć.

Ostoja. A i owszem, gablota musi być :)). I nie ma mowy o oddzielaniu skrzydeł. Wilelgachny model to i wielgachna gablota będzie :)

Mariusz, znalazłem galerię tego wielkoluda, jest u r o c z y:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=238500&t=238500&page=1

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
28-02-14 18:26  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Śliczny.

Można połazić po takim cudaku w muzeum RAF w Hendon. Bardzo fajne wnętrze ma. Szkoda, że chyba w modelu nie jest uwzględnione?

Pozdrawiam
Krzysiek

 
14-12-14 22:19  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Cześć.
Przeprowadziłem pewną inwentaryzację.
Wyszło z tego prawie "metr szczęścia" :))
Wracam więc do Kasi...







--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
15-12-14 07:39  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A to ci niespodzianka. Pięknie pięknie i światełka będą jak na choince ale nie dziwota Święta już za pasem. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-12-14 17:08  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No, nareszcie :)))

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-12-14 19:12  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Coś mi się zdaję, że widzę różne odcienie na powierzchni skrzydła, między centropłatem a lewym płatem. Chyba, że jest to kwestia złego oświetlenia.
Po za tym, piękny samolot powstaje.

Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
15-12-14 22:25  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dziękuję za "pamiątkę" i wsparcie.
Racja Propeler, model ma kilka "różnych" odcieni, w tym przy płatach skrzydeł.
No, ale jak się nie ma co się lubi...

Pytanko - gdzie mogę namierzyć jak najcieńsze przewody w izolacji, takie jak spotykamy w chińskich zabawkach.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
16-12-14 08:24  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Najcieńsze to będziesz miał taśmy wielożyłowe, takie jak w sprzęcie elektronicznym(taśmy do dysków HDD, połączenia między płytką a ekranem itp.) Oczywiście znalazłbyś może coś cieńszego ale te są najpospolitsze i dostępne w każdym sklepie z elektroniką. Można kupować na metry i o różnych przekrojach. albo wyciągnąć z jakiegoś starego sprzętu:)

Takie coś:
http://elecena.pl/product/400302/przewod-tasmowy-szary-16-zyl-28awg-1-27mm-1metr

Post zmieniony (16-12-14 08:29)

 
16-12-14 09:06  Odp: [R] - PBY CATALINA [1:33 - GPM 9/2005] - suplement nr 2 do BISMARCK -POWRÓT
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Kiedys gdzies trafilem na ta relacje i z oczami jak 5zl przegladalem fotografie. Pamietam ze sie wkurzylem ze relacja jest niedokonczona bo az mnie skrecalo jaki bedzie efekt koncowy :D cieszy mnie wiec okrutnie ze maszyna wrocila na wizje :) mam nadzieje ze relcja bedzie w miare plynna bez rocznych lub dluzszych przestojow :D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 16Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024