FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 16Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
15-10-11 19:50  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
mak 

 

http://wunderwaffe.narod.ru/Magazine/AirWar/118/Draw/index.htm
Oblukaj to, może cosik się Tobie przyda.

 
15-10-11 20:29  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No Art, coś mi się zdaje, że "zakopiesz" się na amen w tym co Ci mak przysłał. ;-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-10-11 20:59  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
pawel_k 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czy mi się wydaje czy na mapach w kabinie jest przedstawiony kawałek Japonii i Korei?

--
Rząd, który kradnie od Pawła, żeby zapłacić Piotrowi, zawsze może liczyć na poparcie ze strony Piotra

 
15-10-11 22:21  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Bardzo Wam dziękuję za otuchę.

Ostoja,
mam nadzieję, że będziesz mnie napominał i „prostował”, bo też chciałbym mieć takie ładne latałki jak Ty.

Rafael
dziękuję za link do tej dyskusji o samolotach uczestniczących w BIS-owej operacji. Ja właśnie zamierzam skompletować modele w tym zakresie (chociażby, co do typów).
Jeżeli chodzi o projekt Fairey Swordfish’a, to jest jeszcze zbyt wcześnie i nie skonsultowałem tego w autorem, ale wiem, że nowe opracowanie „tobołka” może będzie jeszcze w tym roku. Poprosiłem, aby wydawcy pomalowali go na barwy i oznakowania samolotu, którego torpeda uszkodziła skutecznie stery Bismarcka. I może uda się w takich barwach wydać model (TBiU nr 135 – środkowa wkładka).

Gromek
Nie „wytłaczałem” nitów. Opracowanie ma bardzo subtelnie zwaloryzowaną grafikę (chociaż zdarzają się przesunięcia kolorów). Kurcze, żeby jeszcze tak lepiej wszystko pasowało. No cóż, może dotrwam kiedyś do tych nowych, dobrych edytorsko opracowań.

Gienek, Paweł K.
Wyposażenie stołu w przedziale nawigacyjnym, to „rzut na taśmę”, końcowy dodatek, którego pewnie i tak w ogóle nie będzie widać po założeniu poszycia.
Pierwszy strzał z Zumi, kopia, pomniejszenie, wydrukowanie. To rzeczywiście mapa Japonii. Samolot ma barwy USNavy, stąd niestety nie pasowało łupnąć okolic Północnego Atlantyku.

Mróweczko
A widzisz, jednak ten samolot wygląda jak okręt, dla mnie też. Tak, tak, miał kierownice, nawet dwie.
Teraz mam zadanie dla siebie (i Ciebie), czy w operacji „Ćwiczeń na Renie”, w której uczestniczył Bismarck i tam poległ, można wmieszać jakąś pancerkę (?), bo też mam na nią ochotę…

Mak
Dziękuję Ci za ten link.
A ja się wahałem, czy rozpoczynać relację. Teraz wiem, że po to one są, aby sobie pomagać i w tej „internetowej” gęstwienie coś cennego wyszukać. Dzięki.


Zerknijcie na te filmiki, mam nadzieję, że z Waszą pomocą Catalina mnie tak nie przeczołga, a jest harda i konstrukcję ma bardzo wytrzymałą:

http://www.youtube.com/watch?v=5X7wXiTvYzc&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=zcf4aUdaG0o&feature=related

Do następnego

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
15-10-11 23:18  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
greg   

Witaj Art.
Jutro postaram się udostępnić zdjęcia Cataliny, z muzeum RAF-u w Croswort.
Może sie przydadzą :-)

 
17-10-11 09:48  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Dawno temu poległem na tym projekcie - zasiadam i kibicuję.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
17-10-11 23:08  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
Koszałek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Sklejałem dawno temu pierwsze wydanie i o ile pamięć mnie nie myli to na żadne problemy nie natrafiłem.Model stoi do dziś a podoba mi się tak bardzo, że kupiłem i to wydanie , aby skleić powtórnie.Jeśli mogę w czymś pomóc oglądając mój projekt to bardzo proszę.
Z Poważaniem
Koszałek

Post zmieniony (17-10-11 23:09)

 
17-10-11 23:20  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
greg   

http://www.gamefront.com/files/20898424/100SSCAM.rar - link do spakowanych/obiecanych zdjęć Cataliny.

Post zmieniony (18-10-11 20:34)

 
19-10-11 10:12  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
kocjano 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ciekawy pomysł znalazłem tutaj. To coś dla tych, którzy trudnią się dioramami.





 
19-10-11 10:14  Odp: [R] - PBY CATALINA suplement nr 2 do BISMARCK powrót
kocjano 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ciekawy pomysł znalazłem tutaj. To coś dla tych, którzy trudnią się dioramami.





 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 16Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024