FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
06-10-11 18:08  Odp: [N] nowości Answer
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Czyli model w sam raz do konwersji :)

--

 
29-10-11 11:34  Odp: [N] nowości Answer
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Może to już marudzenie z mojej strony, ale w nowiutkim modelu Tx4 także występuje kolor oliwkowobrązowy. Ponadto, w jednym z dwóch kupionych przeze mnie egzemplarzy, na arkuszu zawierającym m.in. szprychy kół i tabliczki z orłem, nastąpiło przesunięcie kolorów, mniej więcej o 2 mm.
Co ciekawe, drugi kupiony przeze mnie model zawiera dodatkowe dwie strony, w tym właśnie tę felerną (m.in. ze szprychami i tabliczkami), natomiast felerny egzemplarz posiada dodatkowe dwie strony z elementami tendra...
Zawsze kupuję dwie sztuki modelu - jedną pod nóż, drugą na półkę - ale co ma zrobić ktoś, kto tak nie kupuje...?

 
29-10-11 11:37  Odp: [N] nowości Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Grisza, mozesz podeslac skan tego arkusza na biuro@answer.pl?

Niestety to model drukowany 1,5 roku temu i nie posiadam go juz.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-10-11 21:33  Odp: [N] nowości Answer
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Podesłałem - zarówno ten felerny arkusz, jak i próbkę koloru brązowego.
A propos skanów - normalnie byłoby to co najmniej niemoralne, ale po pierwsze uważam, że skanowałem na prośbę właściciela praw autorskich, a po drugie - w modelu Tx4 nigdzie nie znalazłem zastrzeżenia o tychże prawach, nawet w postaci "R w kółeczku" ;-) to pewnie dlatego, że w modelu nie ma ani jednej strony z opisem...
A propos brązowego - muszę przyznać, że ten kolor obecny jest także na zamieszczonym w zeszycie schemacie kolorystycznym parowozu, więc może jego obecność w modelu nie jest żadnym błędem...?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024