FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
22-07-12 19:26  Odp: [Relacja] Angielski galeon z XVII wieku "Mayflower" MM 10-11-12/2009
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam,
zrobiłem galion, ster (nawet nie wiem czy dobrze...), stępkę i takie dwa pachołki na pokładach.


Myślę, że zrobię sobie znowu przerwę od tego modelu, bo ponownie mi się odechciewa jakoś kleić... :/

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
22-07-12 22:20  Odp: [Relacja] Angielski galeon z XVII wieku "Mayflower" MM 10-11-12/2009
Locutus88 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Moim zdaniem wyglada to zdecydowanie lepiej. Poszycie jest zrobione w miare schludnie i czysto. Gdy uzupełnisz ten statek o maszty, kotwice i inne dodatki to niektore błędy nie będą widoczne ani troche ponieważ bedzie sie liczył efekt końcowy :) Wiec masz kontynuowac te relacje nadal! :P Gwarantuje Ci ze efekty beda kapitalne :) Pozdrawiam :)

--
"Nie po to umieramy aby pyłem zostać, ale śmiać się i żyć, nie myśleć, jaka czeka jutro chłosta..."

 
23-07-12 00:43  Odp: [Relacja] Angielski galeon z XVII wieku "Mayflower" MM 10-11-12/2009
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

A ja się doczepię trochę poszycia. Nie jest za dobrze sklejone. Trzeba było zrobić podposzycie, wtedy można ślicznie dopasować poszczególne "deski".
Jednak, mimo że skrytykowałem co nie co, model jest ładny i ładnie się prezentuje. Czekam na efekt końcowy. Masz we mnie widza, ale nie w pierwszym rzędzie (jestem dalekowidzem ;).

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
23-07-12 01:31  Odp: [Relacja] Angielski galeon z XVII wieku "Mayflower" MM 10-11-12/2009
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Poszycie to mi się też nie podoba :P
Podposzycie robiłem, ale nieudolnie i dlatego tak wyszło...
I mam jeszcze pytanie. Czy lniana nić będzie dobra na olinowanie??

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
23-07-12 21:32  Odp: [Relacja] Angielski galeon z XVII wieku "Mayflower" MM 10-11-12/2009
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Ewentualnie spróbuj nici nylonowych.

A łódeczka mi się podoba mimo kilku niedokładności (kto ich nie robi...).
Długo czekałem aż ruszysz dalej i będę niepocieszony jeśli przerwiesz.

Sam mam ten model w zbiorach i jak tak patrzę na twoją relację to aż mam ochotę go pociąć.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024