FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-09-11 11:23  [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Mam nadzieję, że moderatorzy wybaczą mi link do innego forum, ale myślę że warto. Na forum papermodelers.com pojawił się darmowy, zdetalizowany model Forda Trimotor 5-AT w skali 1:33. Jest to przerysowane na komputerze, wcześniejsze opracowanie. Ciekawostka: plik zawiera 308 stron i umożliwia wykonanie modelu w jednej z 11 wersji malowania!

http://www.papermodelers.com/forum/downloads.php?do=file&id=1080

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
15-09-11 17:41  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Wojciech Cięciwa   

Tylko jeden problem - trzeba się zalogować, żeby pobrać.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
15-09-11 17:43  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Chciałbym mieć w życiu tylko takie "problemy"...

--
pozdrawiam
Piotr


 
15-09-11 20:00  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Mirek 



 - 2

Dla wyjasnienia sytuacji.
Projektant modelu wyrazil zgode na przerysowanie i zaoferowanie tego modelu TYLKO i WYLACZNIE poprzez strone papermodelers.com co jest zaznaczone na stronie z ktorej sciagnales model.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
15-09-11 20:52  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

@ Mirek:
Nie rozumiem, wyjaśnij proszę? Przecież link jest bezpośrednio do tamtego forum. Jest to tylko informacja, nikt nie mówi o rozpowszechnianiu tego modelu inną drogą. Owszem, model jest dostępny dopiero po zalogowaniu.

Zastrzeżenie prawne umieszczone w modelu:

"To jest do pobrania za darmo tylko z http://www.papermodelers.com. Jeżeli pobrany plik z plik z innej strony, lub jeśli wypłacone w celu uzyskania dostępu do której zostałeś zaangażowany w nielegalną działalność (piractwo) i bezpieczeństwo komputera może być zagrożone. Odwiedź http://www.papermodelerscom uzyskać bez ryzyka kopię tego zestawu bez żadnych kosztów"

Pomijając brzmienie prawdopodobnie z internetowego tłumacza, nie widzę zakazu umieszczania informacji na innym forum.

Ja nie widzę powodu, tym niemniej jeżeli ktoś uważa, że zostały naruszone czyjeś prawa autorskie, proszę o usunięcie tego wątku.
--

Post zmieniony (15-09-11 21:08)

 
15-09-11 21:26  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Stealth- chodzi tu o link ktory ja dodalem na forum lecz po informacji o zastrzeżeniach autora prosiłem o usunięcie postu.

Post zmieniony (15-09-11 21:26)

 
15-09-11 22:13  Odp: [Free model] Ford Trimotor 5-AT 1:33
Mirek 



 - 2

Lisciu - dziekuje w imieniu projektanta i osob ktore model przerysowaly.

Stealth - moja wiadomosc odnosila sie do linka podanego przez Lisciu a ktory juz zostal usuniety.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024