FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
30-08-11 23:06  [Nowość] Anders1:25 BY Model-KOM szkielety i gąsienice
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości







Przedstawiam Wam kolejny model mojego wydawnictwa, ale tym razem nie mojego autorstwa. Model opracowany jest w skali 1:25 i w współczesnym trójbarwnym kamuflarzu. Autorem Andersa jest nasz kolega Marek Bonek :)
Do modelu oczywiście będą dostępne gasienice i szkielet wycinany laserowo. Ceny i zdjecia podam w najbliższym czasie. Sam model dostępny będzie po 20 wrześnie czyli chętni będą mogli go kupić w Przeciszowie :)
Cena modelu to 73 zl. Oczywiście pierwsze osoby, które zmówią model rabat 10% NAKŁĄD MODELU TO TYLKO 300EGZ. Zamówienia oczywiście na maila biuro@model-kom.pl
Zdjęcia surówki poniżej :)












--

Post zmieniony (19-09-11 16:36)

 
31-08-11 00:24  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
chencik   

Ale fajnie :-) cudeńko :)

 
31-08-11 00:33  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

No to ciekawostka :-) I to fajna!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
31-08-11 07:46  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Topper 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Czy dobrze widzę, że kółka i zawieszenie jest żywicze? Planujecie wypuścić odlewane dodatki czy to tylko dla oszczędności czasu?

 
31-08-11 07:46  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

300 egz. ???
Obawiam się, że długo miejsca na półkach nie zagrzeje, gdyż połakomią sie na niego nawet Ci, którzy czołgów nie sklejają a będzie to łakomy kąsek nawe na ew.wymianę.


Andrzej K

 
31-08-11 07:55  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Koła żywiczne w planach .. ale tu Marek zrobił to we własnym zakresie, poprostu żeby było szybciej :)
odnośnie kól minimalna ilość zamówień na komplety kól nośnych to 20 :) a cena napewno nie byłaby niska. Myśle, że takie koła to ok 80 zl , ale to tylko przepuszczenia wynikające z mojego doświadczenia. Jeżeli znajdą się chętni to takie koła powstaną.

300 egz. tak tym bardziej zachęcam do szybkiego nabycia modelu :) Bo po B-2 to juz praktycznie śladu u mnie nie ma :)

pozdrawiam

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
31-08-11 08:35  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Świetny temat. Szkoda, że nie będzie dostępny w Oleśnicy. Jedyna słuszna droga obrana przez Wydawcę bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, ze doczekamy się Rosomaka, bo o innych Langustach to nawet nie marzę...

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
31-08-11 09:26  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Hator   

To ja już zamawiam szt. 1 (jedna) :D


Norvik, taka Langusta na Jelczu świetnie by wyglądała ;-)

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
31-08-11 10:27  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

300 egzemplarzy... hmm, to teraz już wiem, skąd tak wysoka cena, za w sumie prosty model bez wnętrza.
Pytanie do wydawcy- można wiedzieć, dlaczego nakłady są tak małe, skoro modele cieszą się dużym zainteresowaniem?

--

 
31-08-11 10:56  Odp: [Nowość] Polski lekki czołg Anders 1:25 BY Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


cena wysoka hmm kuba z answera kosztuje 62 zl i jest cała zielona :) tutaj jest kamuflaż 3-kolorowy :) cena to po prostu koszty tego kamuflażu i projektu :)
300 egz . po prostu Potem modele zalegają na regałach. Kto ma kupić to kupi w najbliższym czas :) dzisiaj nakład rzędu 1000egz to po prostu wiecznie zamrożone pieniądze.

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024