FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
07-09-11 20:49  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Hmm, nie wiem już co z tą drabinką. Może i zrobię, ale nie teraz.
Zrobiłem stateczniki poziome. Na jednych z części stateczników są zamienione kolory. Tam gdzie powinno być czarne jest brązowe i na odwrót, więc pomalowałem. Nie jest to profesjonalizm, ale lepsze to, aniżeli bym zostawił.

Golenie i wnęki podwozia; golenie będą malowane tak jak przednie:

To oczywiście jeszcze nie wszystko z nich ;-)
Zrobiłem panel czy jak to się nazywa. Trochę upaprane farbką, ale tam gdzie najbardziej, będzie zakryte szybką. Zaznaczyłem na czerwono część, do której dodałem czarny pasek, bo mi jakoś dziwnie wyglądało same pleksi, ale chyba jednak niepotrzebnie je dodałem :/ ("zaparowało" przy okazji trochę cyjanopanem...)

A co do szybki:

Pierwszy raz zastosuję kupowaną kabinkę. Ciekawie się zapowiada z nią :)).

Obecnie pracuję nad goleniami i skrzydłami (stałymi/głównymi, nie ruchomymi, ale na nie też niedługo przyjdzie czas). Niebawem wpadnie i pod skalpel fotelik od Su-27. Będzie malowany, bo nie mam kolorowej drukarki ;P.
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
07-09-11 23:52  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
chencik   

Jak się nałykam doświadczenia w klejeniu to biorę się za to latadło, zakupione juz dawno jest ;) Wychodzi Ci świetnie porównując do moich wypocin ;) Powodzenia w dalszej budowie ;)

 
10-09-11 22:15  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Witam!

Skleiłem ten model wiec napisz co nieco od siebie. Po pierwsze ten fotel jest dobry, problem w tym że jest on w skali 1:25 a nie 1:33. Błąd ten wynika z stąd że to jest przerysowany MM z lat 90 wtedy ukazał się właśnie Su-22 w dziwnej jak dla samolotów skali 1:25. Z tego co pamiętam nie było z nim problemów, trochę trudności było z wyrzutnią nie kierowanych rakiet, nie udało mi się niestety zrobić tych rur na czubku.

Powodzenia

--

Post zmieniony (11-09-11 11:55)

 
11-09-11 07:55  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
rysiu62   

PRZEMKU napisz jeszcze raz to samo ale najlepiej po polsku.

 
12-09-11 12:43  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Trochę się niepokoję, bo wychodzi na to,że jestem niesłowny.. Drugiego września poszła do Ciebie przesyłka polecina z Su-27 MM.. Dotarła ??? Nic nie piszesz.. Mam dowód nadania w razie czego....

 
12-09-11 14:09  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

THEO

W poscie z dnia 06.09 fiemat pisze iż przesyłka ndotarła.

Andrzej K

 
12-09-11 16:45  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

No właśnie, ale sorki mogłem w sumie wysłać na maila. Su-27 jest cały i zdrowy z czekającą na niego już wytłaczaną szybką z gomixu ;-)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
20-10-11 22:18  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam!
Ponieważ znowu mi się odechciało kleć drednota z powodu relingów, postanowiłem pokleić suhego.
Okleiłem szybkę:

Oczywiście jest przyłożona na "suho" ; ]

Co nieco z kołami. Muszę jeszcze je pomalować w środku, bo razi po oczach ta zieleń pomieszana z białymi przerwami.

No i nadszedł czas, na który wyczekiwałem od samego początku budowy modelu :) :

Skrzydła mają dosyć prostą konstrukcję, ale mają sporo elementów na sobie.

Postanowiłem jednak zrobić drabinkę, ale od razu mówię, że nie zacznę jej już w najbliższym czasie.
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
20-10-11 23:07  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

"Lusterko wsteczne" to raczej powinno być skierowane do tyłu...

--
http://messer.cba.pl

 
21-10-11 07:39  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Chyba, że to peryskop i jest obracany ;-)

--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024