FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
02-09-11 17:01  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Su-22 jest w lotniczej gwarze tak okreslany.. Dlaczego mi to szanowna cenzura wycięła była ?? Przeciez to nic obraźliwego !!!

 
02-09-11 17:55  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To się zapytaj "automata" i nie zawracaj nam gitary, sam się ocenzurowałeś. ;-P

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
02-09-11 23:00  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Struna, widziałem oczywiście Twoją relację, a nad tymi fotelami siedział z pół godziny. Mój będzie ten "suchojowo-dwudziestysiudmy" :), ale to później.
Prawie skończyłem statecznik pionowy i garb (statecznik z detalami dam w kolejnej aktualizacji, żeby nie walić po trochu).

W garbie jeszcze dwie części pozostały do przyklejenia, ale odłożyłem je na chwilę na bok, bo nie wiem jak dokładnie je skleić i muszę pooglądać co nieco w galeriach "50 lat MM". A, no i jeszcze zamalować białe szpary bo powyłaziły mi tu...


Suhy nabiera kształtów, a nie jak niedetaliczna rura ;-)


Tylna ścianka kabiny pilota jest włożona na sucho, później ją się wklei.
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
03-09-11 11:10  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Bo on akurat laduje ;)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
05-09-11 15:20  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

BeBe , grzeczny jesteś ...... Wiesz ja nie znam niuansów automatów... A już najmniej zalezy mi na tym, by zawracać Twoja niezwykle zajętą GŁÓWĘ.....

 
05-09-11 18:47  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

bla bla bla.....A temat leci...
FIEMAT! Dawaj z tym samolotem, bo tu kółko dyskusyjne się zebrało ;)
Co do SUhego... Może dasz radę dorobić drabinkę z boku kabiny,tam gdzie jest choćby jeden z tych hamulców aero. ? Mogłoby to wyglądać na mini przegląd na pasie lub w hangarze ;)

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 
06-09-11 08:49  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dajcie spokój, chce mieć chłopak otwarte hamulce to niech ma, to w końcu jego model. Kiedyś na forum była relacja z MiG-a 15, też miał otwarte i nikt nie drążył czy on akurat ląduje czy leci w kosmos, takie gadanie o byle czym nigdzie nie prowadzi.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
06-09-11 18:36  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam, ja tylko na chwile, model się buduję, ale zdjęcia przedstawię albo dziś wieczorem, albo w najbliższych paru dniach. Koła w toku :)
Drabinki nie bidzie, bo szybka będzie zamknięta ;P
A co do hamulców... z otwartymi, dla mnie model się fajniej prezentuje, aniżeli z zamkniętymi.

THEO, dzisiaj rano dostałem su-27, dzięki Panu wielkie :-)

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
06-09-11 22:49  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Tomek 

 - 2

Czy nie macie wrażenia, że w tym opracowaniu garb na kadłubie wraz z kabiną jest nieco zbyt wysoki. Jeśli porówna się rysunki oryginału, to mam wrażenie, że kabina jest jakby bardziej wciśnięta w kadłub, a nie uniesiona do góry, ale.... Może mnie się tak tylko zdaje... Pozdrawiam!

 
06-09-11 23:48  Odp: [Relacja] Samolot myśliwsko-bombowy Su-22 Fitter - MM 10-11-12/2003
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Gdyby jednak pomysł z drabinką Ci się spodobał, to tak należałoby ją zrobić:



Przy okazji drabinka przystawiona do rzadko spotykanej wersji dwumiejscowej...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024