FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
12-08-11 09:10  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie.
Problem tkwi stanowczo w wężu.
;)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-08-11 09:11  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Nadaję Wam miano STACHANOWCA KONRADUSA, towarzyszko Viltianus!
P.S. Jesteś nie-sa-mo-wi-ta!!!

 
12-08-11 09:23  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Tak powaznie to największe problemy mam z żoną, bo ciągle chce sprzątać (albo marudzi, że ja mam to zrobić)w moim kąciku i z kotem, bo ciągle chce leżeć w tym kąciku, a najlepiej akurat na sklejonych częściach, z głową na kadłubiie itp, itd.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-08-11 09:34  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Na temat żony nic Ci nie powiem, nigdy albowiem takowej nie posiadałam. Moją mamę, która miewa podobne zapędy, przez minione 30 lat starannie wychowywałam, że biurka się NIE SPRZĄTA, choćby leżał na nim - pardon - koci ekskrement.
Koty natomiast są z definicji niewychowywalne. Jeśli kot kładzie się na sklejonych częściach, należy przenieść części w inne miejsce.
Przez moje biurko przebiega główny koci szlak komunikacyjny z podłogi na szafę via parapet. Na najważniejszej nitce kotostrady po prostu niczego nie kładę, a jeśli położę i zostanie to rozdeptane, pretensje mogę mieć wyłącznie do siebie.
Niektóre koty dają się przekładać z biurka na kolana. U mnie jeden z sześciu.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-08-11 12:11  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

A ja mam żółwia i skubany nie sprząta w akwarium i muszę to za niego robić i tracę czas na klejenie... ;P
I jaka tu sprawiedliwość na tym świecie ;-)
--

Post zmieniony (12-08-11 12:12)

 
12-08-11 12:13  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Masz NIEPRZESZKOLONEGO żółwia?!
No nie...

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-08-11 12:46  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,Wy tu sobie o żółwiach a robota stoi,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
12-08-11 12:48  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A nieprawda, nie stoi. Korzystając z niesprzyjających okoliczności (brak noża pod ręką) rozmyślam nad II Eskadrą Oceanu Spokojnego.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
12-08-11 13:21  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"rozmyślam nad II Eskadrą Oceanu Spokojnego." - dla wątpiących: po pierwsze - w 400tce, po drugie - w kartonie...
Pojedyncze modele Kasi juz nie starczają, potrzebuje koncepcji całej "scenki"... Dopiero taki temat trochę Ją zaangażuje na nieco dłużej!
Pozdrowionka!
Andrzej

 
12-08-11 13:46  Odp: [R] The Floating Iron: duński pancernik Skjold z 1896, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Może trochę więcej informacji,jakieś zdjęcie o tej eskadrze,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024