FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
21-07-11 11:30  [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
dzidek... 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


 - 1

Witam i serdecznie zapraszam do oglądania i komentarzy.
Początkowo miał być sam model, lecz po obejrzeniu kilku podobnych prac postanowiłem
umieścić go w naturalnym środowisku.
Wiem- nie ma śladów eksploatacji... może kiedyś uzupełnię.

Tutaj po "brudziu".






--

Post zmieniony (24-07-11 17:24)

 
21-07-11 12:28  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Fajny model - czy dobrze widzę, że bomby głębinowe to jakieś koraliki?

--
Pozdrawiam
___________________________

 
21-07-11 12:46  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Bardzo zacne wykonanie :)
Przy okazji - czy działa są przyklejone na stałe nie w symetrii okrętu czy też kręcą się?

--

 
21-07-11 13:33  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,ładne wykonanie, bardzo ładna woda , coś tam majstrowałeś przy bulajach, relingi na nadbudówkach powinny być podwójne i pod stanowiskiem armaty 76 mm powinna być ryflowana blacha,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
21-07-11 14:44  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
dzidek... 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


 - 1

Witam i dziękuję za pozytywne opinie.

Odp; - Bomby głębinowe to izolacja z przewodu elektr.
- Działa przyklejone na stałe.
- Bulaje wygniotłem okrągłym prętem, relingi- zasugerowałem się tymi na pokładzie
głównym i takie zakupiłem. Gdy się spostrzegłem było już za późno

Pozdrawiam

--

 
21-07-11 18:30  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ładne, czyste sklejenie i staranne wykonanie modelu ładnego okrętu.
Niestety - nawet najczyściej i najdokładniej wykonany model JSC bez wzbogacenia trochę odstaje od tak realistycznej wody!!! Przydałoby się uplastycznić tratwy, pododawać trochę drutu(odciągi i "grill" na kominach), a przede wszystkim pośmiecić i pobrudzić, żeby bardziej wyglądał na prawdziwy; w tej chwili tak trochę nie wiadomo, co to jest - bardzo ładnie wykonany model w standardzie (ortodoksi by sie pewnie czepili, ale to ich problem...), ale postawiony na podstawie (też pięknej...) dioramy... Tak trochę ni pies, ni wydra! Dwa zasadnicze zespoły - model i podstawka - każdy z osobna bardzo ładne, ale razem... trochę do siebie nie pasują!!!
Pozdrawiam
Andrzej

 
21-07-11 19:06  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam jeszcze raz, z czego i jak wykonałeś wodę?pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
21-07-11 19:28  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
Tomek 

 - 2

I ja zapytam o wodę, a co do modelu, to nie znacie się! Ze stoczni wyszedł dopiero, to i rupietołków na pokładzie jeszcze nie narozwalali. Mi się podoba! Gratulacje!

 
21-07-11 20:39  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Faktycznie- woda niezła, zdradzisz sekret jej powstania??

--

 
21-07-11 21:16  Odp: [G] ORP Garland JSC 1:400 diorama
kari   

... wielkie brawa za wreszcie realistyczną wizję wody (idealnie dobrana barwa i ogólny look), ... oczywiście ktoś zaraz napisze, że każdy akwen wodny ma swoje specyficzne barwy w zależności od rejonu, pory roku, temperatury, zachmurzenia itp., ale dzidek oddał to perfekcyjnie.
... model też niczego sobie :-) Uwagę zwraca czyste wykonanie oraz eleganckie relingi i olinowanie. Gratulacje.
----------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024