FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
01-08-11 09:16  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dynamika zaczyna być widoczna - świetnie wygląda.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-08-11 15:50  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Tak szczerze to nie mogę doczekać się skończenia wody, ciekawy jestem jaki będzie efekt tego ,,mikrosztormu".

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-08-11 17:43  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
Lobo 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Moja wyobraźnia tego nie ogarnia więc poczekam na końcowy efekt tych fal.

--
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden

 
02-08-11 08:11  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Dziś relacja wyłącznie pyszczna. Oprócz kontynuacji budowy wody dołożyłam na podstawkę dwie szalupki (na obrazie bazowym są) - jedna walczy ze sztormem, druga już się wywróciła. Poza tym zrobiłam małą demolkę, a mianowicie złamałam stengę fokmasztu i trochę poszarpałam olinowanie.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
02-08-11 16:56  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Katarzyno,jakiego materiału używasz do produkcji wody?To jest silikon,klej,a może jeszcze coś innego?Wygląda rewelacyjnie,a jak położysz farbę,to pewnie wyjdzie jeszcze bardziej rewelacyjnie.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
02-08-11 23:55  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kasiu, starszy pan szukał, co to znaczy Viltianus i g... znalazł. Możesz mnie oświecić? I dlaczego w awatarze Beethoven (Beethoven ???).

 
03-08-11 00:05  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
chencik   

Akra - Co to znaczy Viltianus to nie mam zielonego pojęcia, ale domyślam się, że w avatarze nie jest Beethoven :D Prędzej wygląda mi to na zdjęcie Kasi :)

 
03-08-11 00:09  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

chencik:och ty chamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA MODERATOR: PROPONUJĘ UZNAĆ "CHENCIKA" ZA PERSONA NON GRATA NA KORADUSIE !!!!

Post zmieniony (03-08-11 00:11)

 
03-08-11 08:26  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

mrówka - na temat wody na razie nie powiem nic. Obiecałam Syjkowi opisać robienie wody do Modelarstwa Okrętowego, i ten sztorm pod Abaddonem jest właśnie realizacją owej obietnicy. Za parę miesięcy tekst powinien się ukazać w MO.
Za to u siebie na blogu opisałam robienie "wody szuwarowo-rzecznej"

Akra - wspominałam parę razy tu i ówdzie, że od dość dawna tworzę z przyjaciółmi świat o lekko alternatywnej historii; z tego świata pochodzi m.in. Abaddon, a z innych moich okrętów - wszystkie oznaczone prefiksem "NSM" (Lutetia, Nereus... przygotowują się kolejne). Viltianus to zlatynizowana forma nazwiska jednego z głównych bohaterów tamtej historii. Wybrałam sobie tę ksywkę strasznie dawno temu, chcąc uniknąć nicka typu "kasia1968" albo "ABC842".
W awatarze nie Beethoven, tylko Lobelia Sackville-Baggins, jedna z moich ulubionych postaci z "Władcy Pierścieni" Tolkiena. Wredny, paskudny babsztyl. Uwielbiam ją. Ten obrazek z kolei wybrałam dlatego, że rejestrując się na Konradusie strasznie się bałam, że mnie P.T. Forumowicze zeżrą, i jako "odstraszacz" załączyłam portret Lobelii. Nawiasem mówiąc, odstraszacz swoje zadanie spełnił, o czym dowiedziałam się w czerwcu na WSMK.
W realu wyglądam mniej więcej tak (zdjęcie z tegorocznego WSMK):


P.T. Moderatora upraszam, ażeby zechciał zostawić kol. chencika w świętym spokoju.
Sama się z nim rozliczę.
;)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 08:27  Odp: [R] Upadek Abaddona - 1/400
chencik   

ups :)

Post zmieniony (03-08-11 08:29)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 9Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024