FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
20-05-03 19:47  Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No i po woli zmierzam do końca budowy Mustanga. Jezoo, juz dość Mustangów..., wystarczy!!! :-)
Ostatanie szlify jeszcze przede mną, ale TAK właśnie wygląda... (chyba jednak będę musiał odwiedzić w najbliższym czasie okulistę...)
Ale poważnie, raz już napisałem i jeszcze raz powtórzę - Mustang Hala to model bardzo przemyślany i chylę nisko czoła projektantowi owego modelu. Kawał naprawdę niezłej roboty. Model dość trudny i nie polecałbym go mniej doświadczonym modelarzom. Niemniej wart jest sklejenia... Pisząc wcześniej o "przemyślanym" modelu, mam na myśli jego perfekcyjne wykonanie (porównywałem go np. z Mustangiem w skali 1:24 i... nie ma porównania...). Tem model bije wszystkie dotychczas ukazane na rynku. Według mnie - nie posiada żadnych błędów (nawet to nieszczęsne lusterko jest we właściwym miejscu) - jeżeli jakieś były, to wynikały raczej z mojej niedokładności...

pozdrawiam

 
20-05-03 19:49  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
pompier     

GRATULACJE Naprawdę super model :))

 
20-05-03 20:00  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Śliczny

 
20-05-03 20:20  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Gumik 

 

Po prostu "miodzio" :-)

 
20-05-03 20:52  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Blackbird 

 

Gdyby nie podłoga, szczenę miałbym w piwnicy. Orlik, skąd Ty bierzesz czas na robienie takich cudeniek? Miodziuchno.

---------------------------------------
A teraz SR 71- piekny samolocik
---------------------------------------

 
20-05-03 21:00  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehee
Chyba wszyscy czekali na ten wątek - koniec budowy Mustanga :-)
Pamiętam początki jego budowy i tą batalię o lusterko ;-)
Mi wspomniałes wcześniej o tajemniczej podstawce - cały czas kombinowałem co to będzie! A tu sie okazuje ze to standardowa podstawka z tym że pilot odpoczywa po długim i wyczerpującym locie ;-))))))

Model jest prześlicznej urody! Gratulacje dobrej ręki modelarskiej!
Tylko uważaj abyś znów nie wylał kleju na Mustanga ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
20-05-03 21:59  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Legionista   

Piekny model, perfekcyjne wykonanie! GRATULUJE!! Przy okazji pozwole sobie zadac pytanie na temat symboli zwyciestw na kadlubie, jest ich na kadlubie okolo 40 a z moich informacji wynika ze zaden pilot amerykanski nie osiagnol tylu zwyciestw na Mustangu, a wiec jak je rozumiec? Czy np wliczono w te symbole zwyciestw zniszczone pojazdy ladowe podczas lotow szturmow ? A moze to nie sa symbole zwyciestw ?

Better Dead Than Red

 
21-05-03 00:02  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Jak patrzę na fotki to nie mam dość Mustangów.
Cacko, zawsze lubię jak w modelu samolotu jest uchylona kabina pilota.
Po prostu gratulacje !

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
21-05-03 08:27  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Gratuluję świetnego wykonania modelu. Jeśli można mieć pytanie do autora ... Słyszałem opinie, że katon z Mustanga jest cieńszy (może bardziej wiotki) niż również "aluminnniowy" z P-38 HAL-a. Czy w modelu była zastosowana jakaś metoda jego usztywniania ???

Pozdrawiam,
Zdzisław

 
21-05-03 18:31  Re: Mustang na tapecie IV - upragniony koniec?
Kacper   

Orlik napisał:
"model bije wszystkie dotychczas ukazane na rynku. Według mnie - nie posiada żadnych błędów (nawet to nieszczęsne lusterko jest we właściwym miejscu) - jeżeli jakieś były, to wynikały raczej z mojej niedokładności.."
Tak, tak... Ty i niedokładność - jak gdzieś znajdziesz w tym cudzie kawałek Twojej niedokładności, to nie zapomnij nam tego pokazać!
Piękna robota!
Pozdrawiam,
Kacper

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024