FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
31-10-11 15:30  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to czekamy na wznowienie robót stoczniowych.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
31-10-11 16:56  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Edekyogi 

 

Tak sobie pomyślałem, że skoro już ten mastodont stoi na kilblokach eksponując swoją częśc podwodną, to bez dioramki się jednak nie obejdzie.
A co jeżeli zrobić taki półwidok-półprzekrój pływajacego doku, tzn. z tyłu za Piotrusiem ścianę wewnętrzną i jeszcze dźwig postawić jak na tym foto. A na dnie doku jeszcze nie do końca wyschnięte kałuże...
http://russos.without.ru/img/crimea/d4-sev-05.jpg
http://nashflot.ru/gallery/sssr/petrvelikiiy/4#

Post zmieniony (31-10-11 17:27)

 
31-10-11 17:14  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Zwłaszcza, że jest doczek w 1/400

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-11-11 08:55  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Tarkwiniusz już stoi w doku, ale tak, zaplanowałam zrobić "tylną ścianę" tegoż z całą dokową infrastrukturą. Dok z JSC mam, pewnie coś z niego wykorzystam. Kałuże tez będą, jakieś śmieci, porozwalane kable, cały stoczniowy syf. Zajmę się tym później, jak już uporam się z Pietrkiem.
O dźwigu pomyślę.
Dziękuję :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-11-11 08:09  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Zrobiłam wczoraj Miśkowi "tory nie-minowe", ciągnące się wzdłuż całego pokładu głównego. I oczywiście zdjęcia wyszły mi nieostre, wrrr.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
17-01-12 14:53  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ruszyło coś do przodu? Czekam i czekam i doczekać się nie mogę więc podbijam oby jakaś aktualizacja choć kilka fotek postępów można było zobaczyć na oczy własne. :-)

A i jeszcze prosić chciałbym jeśli to nie problem był by, aby skany blaszek cudownych można otrzymać ?

--

Post zmieniony (17-01-12 14:59)

 
17-01-12 14:58  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Nie ruszyło. Wstyd mi.
Ugrzęzłam we francuskich paskudach i innych pokrakach z przełomu wieków.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
17-01-12 16:28  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Wstydź się :-) wstydź ! Też czekam na Pokraka Wielkiego. Nie pamiętam, ale chyba coś pisałaś że ciężko sklejalny model... Tak się przymierzam z nim do 200 setki, bo chodzą mi po głowie rosyjskie okręty. Rokuje ten model jakoś ?? Czy poszukać czegoś innego ??

 
18-01-12 08:27  Odp: [R] Tarkwiniusz Pyszny, czyli TARK ''Petr Velikij'' 2008, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Wstydzę, wstydzę. Bardzo wstydzę.
Z tego wstydu aż zajrzałam wczoraj do teczki z Piotrkowymi arkuszami. Może coś z tego wyniknie.

Witku - skany blaszek są u mnie na blogu .

Pietrek jest zaiste mało miodny, ma mnóstwo wkurzających niespasowań. Zbudowanie go w standardzie może być, eh, wyzwaniem. Ja maluję, więc mnie to trochę rybka. Na razie najpowazniejszym babolem było nieliniowe wyskalowanie pokładu (szerokość, o ile pamiętam, 96%, długość 100%) - musiałam sobie zrobić zniekształcony wydruk, żeby było dobrze. Gdzieś wyżej to opisałam.

Sądzę, że Pietrek jak najbardziej rokuje. Na którymś rosyjskim forum ktoś go buduje w 200, jak znajdę tę relację, to potem podlinkuję. Naużerać się z nim bedzie trzeba, ale model powinien wyjść fajny.

EDIT: Ta relacja jest TUTAJ .

--

Post zmieniony (18-01-12 10:58)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024