FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
03-06-11 08:18  [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przyznaję, że temat niezbyt oryginalny, bo kartonowe modele tego samolotu pojawiły się już wcześniej u innych wydawców. Propozycja nowego wydania modelu Jaka-1b w atrakcyjnym malowaniu wyszła od autora, ja ją jednak zaakceptowałem uznając, że to bardzo ładny samolot i wielu modelarzy wybierze i zakupi „Jaka” z naszego wydawnictwa. Zeszyt A4 zawiera 6 arkuszy z częściami do wycinania i 4 strony z rysunkami montażowymi. Autor: Łukasz Fuczek.
Cena detaliczna brutto 20,00 zł. Do modelu jest dostępny zestaw wręg wycinanych laserowo w cenie detalicznej 15,00 zł.
Model i zestaw laserowocięty są już dostępne w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym: www.modelik.pl , tam też można obejrzeć przykładowe arkusze, rysunki montażowe, zdjęcia modelu-surówki wykonanego przez autora, oraz zestaw wycinany laserowo.
Zamówienia wysyłkowe będą zrealizowane po 10 czerwca, jednak wszystkie nowości (10-19/11) można już zamawiać.

Korzystając z okazji miło mi poinformować, że Jak-1b jest 250 modelem w naszej aktualnej ofercie (chodzi o modele dostępne w sprzedaży). „MODELIK” prawdopodobnie jest obecnie NAJWIĘKSZYM WYDAWCĄ MODELI KARTONOWYCH NA ŚWIECIE! Dziękuję wszystkim, którzy nasze modele kupują i sklejają.



--
JOL

 
03-06-11 08:37  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wszystko ładnie i pięknie!
Tylko proszę się zastanowić nad wydaniem tego modelu w malowaniu 1 PLM Warszawa.
Pięknie proszę ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
03-06-11 09:16  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mariusz....
Chyba, że wyda to ,,MM,, ..... inaczej marnie to widzę....

Andrzej K.

 
03-06-11 20:56  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Czy to ten sam projekt co wyszedl niedawno w WAK-u?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
03-06-11 21:08  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

WAK to wydał niedawno Jaka-3, a to jest pewnie ten sam projekt co był jakiś czas temu w Answer. ;-)

--


 
03-06-11 21:24  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Mi podoba się to malowanie i na pewno go nabędę ;-))

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
03-06-11 23:26  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Właśnie się dowiedziałem i sam sprawdziłem , że Jaczek z Answeru był innego projektanta, więc to inny model. :-)

Lasery są, a czy jest szansa na tłoczoną owiewkę ?
--

Post zmieniony (03-06-11 23:31)

 
03-06-11 23:34  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Ale u orlika chyba byl ten model... to ten sam?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
04-06-11 02:20  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
Mirek 



 - 2

W Answer byl Jak-1 z wysokim grzbietem a Orlik wydal Jaka-3 ktory byl "odchudzona" wersja rozwojowa Jak-1b.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
04-06-11 08:42  Odp: [nowość: MODELIK 19/11] Jak-1b
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Z Answera to był Jak-1b Krzysztofa Fiołka , natomiast z WAKU jest Jak-1


Post juz poprawiony

Post zmieniony (04-06-11 16:09)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024