FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-05-11 20:47  [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Chcialem Wam pokazac kilka fotek znanego z relacji Benka i galeri Luke ,krazownika Giuseppe Garibaldi.Nie bede sie rospisywal ,bo o tym modelu juz wszystko wiadomo.Pozdrawiam Krzysztof.


--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
20-05-11 21:40  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Ładna robota - gratuluję.

--
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

 
21-05-11 09:14  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Bardzo ciekawe maskowanie i te ich pasy na dziobie, które bardzo mi się podobają. Do tego model świetnie wykonany co razem daje wspaniały efekt. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-05-11 09:41  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Jak to ktoś ostatnio napisał - skrytosklejstwo się szerzy;). Szkoda że skryto, bo fajny modelik - ładny standardzik - gratuluję. Podoba mi się kadłub - całkiem elegancko wyprowadzony. Wykorzystywałeś tak popularne ostatnio podposzycie, czy też "klasycznie" je kładłeś - na wręgi/na paseczki na wręgach? Relingi nie są ciut za wysokie? Ale może to złudzenie.
Jeszcze raz gratuluję modelu. Następny poprosimy z relacją;).

Pozdrawiam

 
21-05-11 21:31  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Bardzo dziekuje za wpisy.
Mariaszek.........model sklejalem tradycyjnie,bardzo mi sie podobaja prace kolegow z podposzyciem,piankami i z calymi tymi cudami,ale ja jakos tego nie stosuje,mialem dotychczas szczescie ,ze poszycie dna jeszcze mi sie nigdy nie zapadlo,obojetne czy byl to pancernik,czy kuter.Fakt jest ,ze arkusze zawsze lakieruje,a paski na wregach tym razem,tak jak i wregi potraktowalem Super Glue.Tym klejem utwardzalem tez wszystkie wregi w nadbudowkach i wiezach dzialowych,bo te wzmocnienia typu JSC wydawaly mi sie za slabe w modelu 1:200,poza tym ,tam gdzie sie dalo wzmacnialem wszystko tektura piwna.Wracajac do kleju Super Glue.....moze trafilem na jakies stare opakowanie,ale mialem klopoty przy klejeniu relingu,klej robil wszystko ,ale nie to co od niego oczekiwalem,i reling nie wyglada za dobrze,niektore slupki nalezalo by jeszcze dociac,ale jak to chcialem zrobic to rujnowalem sobie linki poprzeczne,wiec szybko zrezygnowalem .Ogolnie mowiac ,model jest i kleji sie sympatycznie ,chociaz w 2D wyglada tak jakos prosto,to efekt koncowy wydaje mi sie niezly !?.......to pewnie ten piekny kamuflaz..Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
21-05-11 22:19  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

No nieźle Krzysztofie tylko mam 1 ale ja bym wolał ciemne olinowanie ale to kwestia gustu :) Model świetny Gratulacje :)

--

 
21-05-11 22:42  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

O ja cie nie mogę !!! Już skończyłeś, dopiero co dostałem zdjęcia z budowy! Model wyszedł super i prezentuje się naprawdę porządnie.
Gratuluję kolejnego modelu.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
22-05-11 00:15  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Oj Fajna kolorowa włoszczyzna. Super modelik :-)

 
22-05-11 03:27  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Calkiem niezły kawal shipa. Pozdrawiam.

--

 
22-05-11 19:17  Odp: [G] Giuseppe Garibaldi Modelik
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Witku, Garibaldi to nie Yamato,no i jakosc tez nie taka wysrubowana jak u Ciebie,wiec cos takiego mozna szybciej sklejic.
Benek.....moze ciemne olinowanie bylo by lepsze,ale mialem akurat taka nitke,a pacrac ja jeszcze farba moglo by nie najlepiej wyjsc.Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za mile wpisy.Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024