FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
21-07-11 15:08  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Szebi a dlaczego jeśli kogos interesuje ekonomika ma zamknać okienko? Ja grzecznie jako pierwszy 10.05.2011 zapytałem o cenę i nie uzyskałem odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Skoro model na podstawie prezentacji mnie interesuje jako produkt, który chciałbym posiadać, potrzebowałbym np. zaezerwowac sobie w budżecie domowym środki na niego. Patrząc na poziom opracowania, to jego cena nie będzie zapewne 20 czy 30 zł. Może będę musiał na niego uskładać odmawiając sobie każdego weekendu jednego piwa. Są zapewne i tacy, którzy będą musieli poodkładac z kieszonkowego. Wybacz, ale nawet przedstawiając przyszły model samochodu producent określa, ze będzie on kosztował jakąś kwotę, więc tym bardziej przy zabawce jaką jest model kartonowy można to zrobić.
Rozumiem, budowanie atmosfery i wywyoływanie "smaka" i emocji wśród oczekujących, ale moje pytanie jest konkretne i nie ma na celu wywołania dyskusji czy drogo, czy tanio, czy jeszcze czego innego, tylko uzyskanie odpowiedzi - ile będzie kosztował.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
21-07-11 16:48  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tak już jest, żeby mieć jedno rezygnuje się z drugiego. A jeżeli odłożysz za dużo będziesz miał na parę butelek złocistego więcej :) Cena pewnie będzie znajoma po wyjściu modelu z drukarni i będzie podana gdy już będzie pewna. Gdyby wydawca podał ją opcjonalnie to przy jej rozbieżności znów byłyby pretensje. Mniej pić więcej odkładać na modele :P

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
21-07-11 18:14  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

O mniejszą ilość spożywanego chmielu nie muszę się martwić (Ty również :P), jest na odpowiednim poziomie. Natomiast jeżeli wątek jest zapowiedzią i przedstawia model "który pojawi się w sprzedaży w najbliższym czasie" fajnie oprócz zagrzania atmosfery i narobienia smaku udzielić odpowiedzi na grzecznie zadane pytanie. Jeżeli cena na chwilę obecną nie jest znana i tak jak piszesz zostanie ustalona po zakończeniu druku, zawsze można takiej odpowiedzi udzielić. Potencjalny klient nie będzie się czuł ignorowany.
Tak btw to wypowiadasz się w swoim imieniu i na temat swoich przypuszczeń co do ceny, czy w imieniu wydawcy? Może byłoby wtedy trochę jaśniej.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
21-07-11 22:45  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

W swoim imieniu, gdyż tak to się przeważnie odbywa. Poczekajmy więc cierpliwie.

--

Post zmieniony (22-07-11 00:15)

 
23-07-11 03:16  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
zielasz   

Pewnie starczy dodac ok 20 pln do ceny poprzedniego...lub mniej...nie wiem. I tak nabede, zeby w koncu ten czolg miec z glowy po tym jak olalem prawie gotowy gpmowski, ten waloryzowany. czarnego nie ruszalem :)

 
08-12-11 23:33  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

oj dobra, *******ami się zajmujecie - dużo, mało, ile za co... Chcesz to weźmiesz, nie to nie. Pytanie co dalej z tym modelem? Na stronie wydawnictwa podany jest termin wydania 06'11..... Pytam bo akurat mnie ten temat interesuje, szczególnie z tego wydawnictwa. Na widok Mardera zaliczyłem upadek szczęki z wysokości 1,80 a ta surówka wygląd miodzio. Przynajmniej dla mnie...Poza tym fajny zestaw dodatków się szykuje ale temat trochę ucichł...

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-12-11 15:57  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Zielasz, Raziel_3 -> model już jest w ofercie sklepu wydawcy. WWW.MODEL-HOBBY.PL
Wynika z tego że chyba jest gotowy...

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
09-12-11 16:25  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Wow - za jedyne 75,-...

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
09-12-11 18:01  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Dla zainteresowanych dobra wiadomość, model jest dostępny w sklepie MODEL - HOBBY cena to jedyne 75 zł. Dostępne są również dodatki, ja już zamówiłem......PzKpfw 38(t) Ausf. A/B/C/ PzBfWg 38(t)

Post zmieniony (09-12-11 18:02)

 
09-12-11 20:34  Odp: [Zapowiedz] PzKpfw 38 (t) Ausf. A/B/C i PzBfwg - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

pfff....moim zdaniem cena do łyknięcia, w końcu Gwiazdka się zbliża. Trza zamówić

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024