FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
03-08-11 11:07  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Zaraz, zaraz...! Nie ma tak szybko!
Najpierw umowa o pracę, a wcześniej domagam się (warunek podstawowy i konieczny!) oficjalnego zakresu obowiązków i ZAAKCEPTOWANEJ PRZEZE MNIE wysokości i formy wynagrodzenia! Na piśmie!!!
P.s.
Dokumenty finansowe, jak też kadrowe nie powinny interesować P.T.Publiczności jako tzw. "Dane wrażliwe" i pozostaną między zainteresowanym stronami!
Pozdrawiam
Andrzej

Post zmieniony (03-08-11 11:11)

 
03-08-11 14:56  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A dokumenty lekarskie w porząsiu ???

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-08-11 15:00  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Panowie, ja nie PIP! To stocznia, nie unijna biurokracja, tu ma być zrobione, nie gadane!

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-08-11 15:01  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

OSTOJA : ...w swoim czasie! Wraz z wynikami wydolności fizycznej wg tabeli dla stanowisk administracyjnych...
ZbiG: ...proszę bez zrzucania winy na innych! A któż to chwalił się przebywaniem wpław Zatoki..., rejsami pod żaglem na jeziorach...? chyba to nie ja jestem "kajakarzem"!!! że przypadkiem udało mi się wpłynąć na ujawnienie pewnych ukrytych skłonności, to zaraz mam być winowajcą?!!! Nie ma mowy!!! Bez zgody adwokata do niczego nie dam sie nakłonić, basta!
A.

Post zmieniony (03-08-11 15:24)

 
03-08-11 18:46  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ZbiG: Kto tam kogo i w czym próbował topić, czego i ile w sumie wypito... to już może, przynajmniej publicznie, pomińmy (ostatecznie niepełnoletni tez tu zaglądają :-) !). Kto, co i za co jest/był winien, jeszcze na pewno pogadamy na żywo... Jeśli nie inaczej, to przynajmniej 26 sierpnia na Darze Pomorza! Przypominam: godz. 11.00, obecność obowiązkowa!
Kasia nie ma "wtrętu" za złe, już choćby za ciepłe słowa o torpedowcach! I też niecierpliwie oczekuje spotkania na Darze...!
Pozdrowienia od nas obojga
K&A

 
04-08-11 08:24  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Faje w skali 1/400 dzielą się na dwa gatunki:
1. Faje duże,
2. Faje małe.
Granica pomiędzy "duża" a "mała" jest płynna i arbitralna. Fają małą generalnie jest taka faja, której nie chce mi się sklejać z danych w wycinance siatek.
Faje duże sklejam z wycinanki, zwinąwszy je najpierw na igle. Faje małe wyginam z pręcików evergreenowych. Ryjki od wewnątrz maluję na czerwono, i już.

Quod attinet Conflicta: zrobiłam mu główną dziobową armatkę, zaczęłam robić odciągi do kominów, postawiłam parę kolejnych głupotek na pokładzie. Chyba pomału czas na maszt...


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 08:46  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

No to stanął maszt, zrobiłam też koła sterowe, dokończyłam odciągi przy kominach. Z grubsza pomalowałam pokład.


--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 09:09  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Uuu...!
- "Z grubsza... " nie da się ukryć, ale to "się poprawi" przy kolejnym pokrywaniu.
- Koło sterowe trochę chyba przyduże, zwłaszcza na stanowisku rufowym rzuca się w oczy...
- rurki/gwizdki przy kominach do wyprostowania, przez nie same kominy sprawiają krzywe wrażenie...
- maszt - moim zdaniem tylko do wymiany! Nie wyprofilowany w stożek, za gruby, za ciężki!
...przykro mi...
Andrzej

 
05-08-11 09:25  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ad. 1. zawsze nakładam kilka cienkich warstw farby zamiast jednej grubej.
Ad. 2. koło sterowe wg szablonu. No duże, fakt.
Ad. 3. rury do wyprostowania, docięcia i do przymocowania do komina, bo na razie stoją luźno i przy pierwszym wietrze by się wywaliły.
Ad. 4. też wg szablonu. No i co teraz?
Ad. 5. a mnie nie :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
05-08-11 09:43  Odp: [R] - Pride of Albion II - HMS Conflict, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ad.1. - wiem, to tylko dla porządku...
ad.2. - jeśli stoczniowy inspektor techniczny R.K. odbierze...- to niech tak i zostanie; w realu nie rzuca sie tak w oczy.
ad.4. - już przedstawiłem swoją opinię! W poniedziałek oczekuję poprawionej wersji...
ad.5. - spróbuję przeżyć tak totalną negację mojej opinii :-)
A.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024