FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
19-05-12 07:15  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To ja czekam na Przeciszów , aby tam napawać sie widokiem .Lornety zwijane , czy z czegoś pozyskane ?
Gratuluję :)Andrzej

 
19-05-12 10:57  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

NO model-dioramka BARDZO,BARDZO mi się podoba. Po cichu jest fanatykiem IJN dlatego Nagato wydaje mi się taki urodziwy :D
Coś pięknego.
Gratki i dawaj z następnym modelikem

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 
19-05-12 12:57  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Adam, Adam, Adam, Adam!!!!!!

Mam nadzieję że po przyjeździe do domu poszedłeś spać a nie siedziałeś całą noc przy kompie i próbowałeś w Corelu to co ci tam pokazałem - to dopiero początek. Zapraszam na koleje zajęcia.

ps. dostałeś maila z danymi do pana M.

 
19-05-12 16:14  Odp: [R] FM Nagato 1:300
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Piękny projekt. Gratulacje!!! Japończyki w każdej skali wyglądają imponująco! Powodzenia przy następnym projekcie.

 
20-05-12 08:43  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Co prawda czas nie jest tu istotny, ale rok na zbudowanie takiego modelu to naprawdę niewiele. Mnóstwo tu dobrej pracy. Świetny model, gratuluję.

Pozdrawiam

 
20-05-12 10:33  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Cieszy zainteresowanie, co owocuje już nowym kompletem 127-ek :)

Andreas, staram się na max ułatwiać sobie pracę i do zrobienia lornet wykorzystałem drut z izolacją, tzn: odciąłem odpowiedni kawałeczek, wypchnąłem trochę drucik i gotowy "okular".
Co prawda trochę za duże są, ale sposób sprawdzony i będzie wykorzystywany na cieńszym drucie...

Mariaszku, karton barwiony, to jest ten przyspieszacz :), rozmawiałem z Vercynem i On zrobił w tym samym czasie standard, ale ten czas, który zużył na retusz, ja wykorzystałem na urozmaicanie...

Jarek, niestety pierwsza zmiana nie pozwoliła na testy do późna, ale drobnicę wykonałem moją frajdolarską metodą hehe, o której nie pisze bo mnie wyśmiejecie....
Planowałem wpaść do Ciebie w tym tygodniu i byśmy pogadali sobie o mailu i o kadłubie, który mnie najbardziej nurtuje.....

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-05-12 10:54  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Kurdę przegapiłem post z galerią (( , ale już znalazłem i ...... Piękny model. Szacun. W 300 Pięknie Ci to wyszło. A jaki będzie następny model ?

Post zmieniony (20-05-12 10:59)

 
21-05-12 19:29  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratulacje! Model bardzo fajnie się prezentuje i miło się go ogląda. Bardzo go uplastyczniłeś, a detale robią wrażenie.
Niestety, są też dwie rzeczy, które trochę nie pasują do całokształtu:

1. Zwykłe drabinki, tam gdzie powinny być klamrowe. Wiem, że już Ci je kiedyś wypomniałem, ale jakoś tak nie pasują mi do tego modelu. Wiem też, że następnym razem zrobisz je takie jak powinny być. I nie wykręcisz się gadką o braku umiejętności. Już nikt Ci w to nie uwierzy.

2. Jakieś kółka w miejscu łączenia olinowania. Nigdzie takich nie widziałem. Ale myślę, że to szczegół, który łatwo da się poprawić.

Poza tym jest naprawdę świetnie i bardzo mi się podoba. Gratulacje, raz jeszcze!

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (21-05-12 19:44)

 
22-05-12 22:16  Odp: [R] FM Nagato 1:300
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,pancernik w tej skali ,ładne wykonanie ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
25-10-12 17:38  Odp: [R/G] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Szuruburu chlastu chlastu yyyyyyyyy.......... a witam tak sobie tu zamiatam, bo chciałbym przekazać jedną wiadomość:

Otóż nie wiem czy nie dostane po uszach za to, bo z tego co widzę na forum ta impreza nie jest zbyt rozchwytywana, domyślam się że to z racji uczestnictwa w niej LOK-u, ale co mi tam.

No było to już jakiś czas temu i chwilę zajęło zanim model do mnie wrócił ,ale jest i w zestawie dodatkowo otrzymałem takie cuś:



Brązowy medal za uczestnictwo na Mistrzostwach Świata Rijeka 2012, było to właśnie powodem dla, którego nie dojechałem do Przeciszowa.....

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024