FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
28-04-11 23:37  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ROBO 

 - 10

...wow !! ale zaskoczenie i to w .....1:300 :) normalnie brovar sie nalezy :]

daj czadu z tym pancurkiem ...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
28-04-11 23:41  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

I kolejny japoniec na forum i to jaki! Powiem że ten kolor na działach jest za jasny a pokład zbyt wyrazisty i jaskrawy. Popraw to i będzie super.
Trzymam kciuki bo będzie na co popatrzeć ja skończysz ale przed Tobą jeszcze masa pracy.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
03-05-11 20:00  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witam

Minęło kilka dni, ale prace trwają w nie dobijającym tempie. Po kleiłem trochę trochę drobnicy, w międzyczasie w ramach odpoczynku brałem się za grubsze rzeczy, min: "DEJWY";), kilka łodzi i fotodzięcioloną katapultę :D.



Na foto widać Obie największe kotwice, dwie z pięciu łodzi wiosłowych(i ich koślawe wiosła), najmniejszą łódeczkę, to długie pod łańcuchy, którego nie umiem nazwać ;P i "DEJWY" dwa z trzech, jeden na katapulcie, drugi będzie na wózku(którego nie mogę znaleźć w opracowaniu), a trzeci sobie zawiśnie :) na żurawiu oczywiście. Drobnicy nie wstawiam, bo niema co oglądać( zobaczycie aż będzie na pokładzie ;P).
Staram się dokładać coś od siebie, np obniżone klapy w samolotach, koślawe wiosła(dodam chyba jeszcze pasy spinające do pokładu ale to potem), stery i kilka drobnych detali przy katapulcie, roboty niewiele, a efekt znośny.

Jeszcze dodam, że do farby dodałem kapkę czarnego(jednak lepiej ciemniejszy niż za jasny)i zrobiłem próbny wycinek pokładu w nowym kolorze( porównywalny do tego co w Fuso). Klejenia na dziś starczy, teraz idę w GIMPie się po bawić, bo jutro nie będzie czasu...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
03-05-11 21:12  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Adam za szybko gonisz, popracuj nad wycinaniem części (widać trochę kantów) i mam nadzieję że retusz się pojawi na krawędziach. Musimy się spotkać - koniecznie!

 
04-05-11 10:51  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

W sobotę lub niedzielę jest możliwość podjechać do Ostródy, bo do Edka miałem wpaść jeszcze. Co do kantów masz trochę racji, ale retusz był potrzebny tylko na wodnopłatach, z resztą wezmę pudełeczko z bajerami i sam sobie obejrzysz....

EDIT:
Nie jestem zbyt zadowolony z w/w zdjęcia, bo z katapultą trochę się na dzięcioliłem i nie widać tego więc jeszcze jedno:



PZDR

--

Post zmieniony (04-05-11 11:36)

 
04-05-11 13:26  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Na niedzielę jestem otwarty w godz. 10-13 (sobota zajęta) dogadaj się tylko z Edkiem to i obiecane szkolonko z Corela zrobimy.
pzdr.

 
04-05-11 13:40  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ok jakby co dam znać.

I jeszcze dziś ostatnia aktualka:



Nowy kolor pokładu, trochę taki sino- cielisty, ale możliwy i chyba już nie będe zmieniał, jeden arkusz zabiera mi 1,5 godziny czasu, którego i tak mam bardzo mało....

Do nie prędkiego następnego

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
11-05-11 19:33  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Zainspirowany Tomka cudeńkami postanowiłem skleić swoje własne 10 zestawów:



Bez porównania są mniej z detalizowane, ale na pewno lepsze niż to co oferowała wycinanka.

PS: Do Jarka- Edek jest zapracowany i da mi znać kiedy.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
12-05-11 21:30  Odp: [R] FM Nagato 1:300
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Dziś niewiele:



Pierwsze działo 127mm ze swoim koleżką , pozwoliłem sobie na małe ażurowanie, przerobienie podstawy i dodanie kilka elementów.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
13-05-11 08:00  Odp: [R] FM Nagato 1:300
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Na Adam dajesz dajesz - widzę że idziesz na dwa baty - chwali się chwali. Co do spotkania to Edek da mi znać co i jak. Ja jutro jadę do Kruszwicy na zawody. Powiem pewnej osobie co ty tu wyprawiasz. A może chcesz dokumentację do Nagato w postaci "Anatomy .....

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 16Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024