FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-04-11 12:15  [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Może najpierw kilka słów ogólnie o przebiegu pracy nad modelem.
Budowa Osy zajęła mi prawie 9 miesięcy, przy mniejszym lub większym nakładzie pracy. Samo opracowanie posiada kilka błędów, łatwych do skorygowania.
Wykonanie modelu oceniam jako dobre, mimo iż nie jest ono najwyższych lotów. Sam popełniłem sporo błędów przy budowie, choćby odwrotnie założone gąsienice.
No cóż, powinienem dostać Nobla w dziedzinie komplikowania sobie życia. Bo gdyby nie to, to Wespe było by już dawno skończone.
Ale przede wszystkim cieszę się niezmiernie, że udało mi się ukończyć pierwszy w życiu model pojazdu gąsienicowego, no i jakby nie było najtrudniejszy co do tej pory kleiłem.
Do Wespe zamierzam dorobić jeszcze MG. 34, ale to już w przyszłości.
Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Link do relacji http://www.papermodels.pl/index.php?topic=6399.0








--

Post zmieniony (12-04-11 12:15)

 
12-04-11 14:12  Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Ładnie,zważywszy,że to Twój pierwszy pancerniak.Mnie też zdarzyło się założyć odwrotnie gąski w modelu-nie martw się.Gąski sam dziergałeś?U mnie w szufladzie też leży osa i czeka na swoją kolejkę.Pozdrowienia.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
12-04-11 14:34  Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Dzięki:]
Gąski to lasery od GPM. Zapomniałem nadmienić że koła jezdne w modelu są za szerokie, przez co ząbki gąsienic za kołami są naklejane już na otworach.

 
12-04-11 18:12  Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

ladnie Ci to wyszlo. Widzę, że to wespe wogóle ładnie wychodzi ludziom.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
14-04-11 18:49  Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Demon napisał:

> ladnie Ci to wyszlo. Widzę, że to wespe wogóle ładnie wychodzi ludziom.


Myślę, że w przypadku Wespe, jak i w przypadku innych maszyn niemieckich wpływ na to ma różnokolorowy nieregularny kamuflaż, który spełnia swoja rolę tym, że maskuje niedociągnięcia i błędy, które w odpowiedniej odległości są niewidoczne :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024