FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25 
06-04-12 19:01  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Tiaaa... ;]
Chyba coś nie tak z powiadomieniami mam. :/

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-06-12 07:02  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
rysiu62   

Żyjesz ?

Post zmieniony (24-06-12 07:03)

 
24-06-12 16:47  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Żyję, właśnie się udzielam na forum.
Odpowiem od razu na pytanie bądź pytania jakie sobie co poniektórzy zadają, no więc nie jest tak, że nic nie kleję, bo kleję coraz coś, a te coś to różne modele takie jak np. Mayflower - taaak Mayflower, jak przykleję mu wszystkie listwy to jakieś zdjęcia wrzucę; Ślązakiem też nie gardzę, bo właśnie męczę się z relingami - bleee; Suchoj... no jest już gotowy, ale nie mam na razie weny na robienie drabinki, a drednota ruszę dopiero jak skończę minimum Ślązaka! ;PP

Więc mnie jeszcze nie skreślajcie :-)

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
24-06-12 18:19  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

ZbiG, dziękuję za miłe słowa. Moim zdaniem jest to zdecydowanie na temat.
Jak najbardziej moim głównym modelem jest Drednot i chyba przez to, że mam zaczęte inne modele nie mogę się zabrać do niego. Czuję się że tak powiem "obciążony nadmiarem".

Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
28-01-19 14:08  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Tomek    

Cześć,
Przepraszam, że zaśmiecam Twoją relację lecz nigdzie nie mogę znaleźć poprawionej 9 wręgi do Dreadnota. Czy mogę prosić posiadacza takowej w pdf o przesłanie na mój email dabrowskit1@gmail.com.
Z góry dziękuję.

 
18-10-19 19:30  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
mcrec   

Jeśli to możliwe ,również poproszę na mcrec@gazeta.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024