FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  -> 
30-08-11 10:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Bane 

 

A tego... Ino jeszcze jedno pytanie. Co się robi podczas malowania z elementami nadrukowanymi (jakiesik linie czy wzorki) żeby je nie zamalować? Czy da się je jakoś przysłonic ewentualnie odwzorować?

--
Wszystkie chwile znikną, jak łzy na deszczu

 
30-08-11 10:28  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

Wszystkie wgłębne można trasować szpilką.

--
Pozdrawiam Kacper

 
30-08-11 10:29  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam ,w/g mnie, niestety wszystko się zamaluje,chyba ,że są metody o których nie wiem ,dzisiaj niektóre wycinanki mają tak piękne odwzorowanie szczegółów graficznie,że szkoda ich malować,,czyli grubo bez przesady impregnujemy i sklejamy,pozdrawiam marek

--

Post zmieniony (30-08-11 10:38)

 
30-08-11 10:38  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"jakiesik linie czy wzorki" mają zwykle za zadanie odwzorowanie jakichś elementów trójwymiarowych, w założeniu prawdopodobnie trudniejszych do wykonania...
Powinieneś w tym momencie postarać się je odwzorować choćby w uproszczeniu i przykleić. Część linii natomiast służy wyłącznie do zaznaczenia linii podziałowych konstrukcji(można je ewentualnie nagnieść dla podkreślenia), lub linii zagięcia - wówczas spokojnie zamalowujesz.
Zasada podstawowa: zastanowić się zawczasu, po co są te linie wydrukowane, a potem traktować zależnie od wyniku przemyślenia.
Andrzej

 
17-10-11 17:20  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Guten-Afternun!
Wykopałem drednota skądś tam i zacząłem w nim kopać i ryć, i w końcu po jakimś czasie zamiast coś wyryć zakopałem dziury. Pięć dziur takimi kołkami ;P:

A tutaj zatkane dziury:

I na deser trochę pudełeczek:


No to tyle.
Zdjęć ogółu nie będzie, bo mi aparat się rozładował ;P
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
18-10-11 07:25  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pamiętaj, by tych "kołków" nie wkleić do barbet działowych, ponieważ wszystko, co teraz pokazałeś, stanowi integralną część obrotowych wież!
Andrzej

 
18-10-11 15:34  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Spoko, spoko, nie przykleję kołków; nie wyobrażam sobie drednota bez obrotowych wież.
Co do tła - będzie lepsze następnym razem.
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
05-04-12 16:59  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Danuta.1001   

brtytyjski pancernik ,hms dreadnought

--
danuta....

 
06-04-12 17:48  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu wciąż mi przychodzą na pocztę powiadomienia o odpowiedzi w relacji mimo, że nie ma żadnych komentarzy w wątku i co ma znaczyć ten post Danuty.1001 ??
Pzdr.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
06-04-12 18:57  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Może to jakaś wielbicielka?

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024