FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 
23-08-11 21:27  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To jest dobry pomysł z tym pierścieniem.Wydaje mi sie że wystarczy nawet kawałek zapasu który można znaleźć na 100% w zestawie a jak nie to zwykł papier i będzie ok( a jakby zrobic to z papiery do drukarek?nie będzie wtedy widać takiej grubosci ale znowu bedzie białe...albo jedno albo drugie):-).Nie jest to zbyt trudna operacja.Bierzesz podstawę barbety i odrysowujesz.A koledze flematowi chodziło pewnie o "wcisniecie" tam jakiś ścinków albo pasków papieru cos:-) odradzam to... bedzie wyglądać nie estetycznie a po drugie bedzie białe i trzeba będzie malować.

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
25-08-11 22:13  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Miałem na myśli właśnie ten pierścień, proszę nie mylić z jakimiś skrawkami ze śmietnika :)

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
25-08-11 22:19  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale dlaczego od razu ze śmietnika :-) ja mam ich pełno na biurku :P komu by się chciało grzebać w śmietniku dzisiaj...A dobrze że wróciłeś bo sie mały offtopic zrobił na temat kotów :-)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
25-08-11 22:49  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Ano wróciłem, ale gdzieś Dreadnought'a zostawiłem ;P

--

Post zmieniony (25-08-11 22:50)

 
26-08-11 07:45  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ups...
"gdzieś Dreadnought'a zostawiłem "... chociaż właściwie... taki drobiazg... taki maleńki pancerniczek... wpadł pewnie w jakąś szparę i trudno go zauważyć...?!
A.

 
26-08-11 10:53  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

wiesz jeszcze moje 1:600(dla dokładności 610 niestety) by się mogły gdzieś zapodziać ale żeby od razu pancernika w "ludzkiej" skali zgubić to powiem ci... masz talent:-) 3 razy tak przechodzisz dalej:Pa propos śmietników chodzi o mały śmietniczek pokojowy na ścinki a nie zwyczajny ulicowaty bo to inna sprawa :-).A jeśli mamy go szukać to jestem zwarty i gotowy.

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 16:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No ba.Oczywiscie że na poziomie:-) (tylko o jaki Panu poziom chodzi^^)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 17:31  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No ma Pan rację w koncu to relacja budowy okrętu (który zaginał w akcji).Wiec czekamy na postępy:)

--
___________________________________

planowane: IJN Takao 1:600/HMS Hood 1:600
___________________________________

 
26-08-11 18:31  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Dobra, dobra, Dreda nie zgubiłem, po prostu nie jest on jedynym modelem na warsztacie (znowu). A o śmietnik chodziło mi właśnie o taki na ścinki papieru.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
26-08-11 19:00  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik ''HMS Dreadnought'' 7-8-9/2009 MM
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

No więc, Dreadnought sobie stoi w spokoju na parapecie i czeka, aż mi trochę przejdzie faza na samoloty i wrócę do niego. Będę dłubać w nim i w samolocie. Spoko, wszystko jest okej ;-) Jestem na etapie relingów do admiralskiego pomostu spacerowego.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 25Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024