FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-11 22:11  [relacja/galeria]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!

Już dość dawno nie sklejałem żadnej budowli więc zacząłem budowę Cerkwi zmartwychwstania Chrystusa w Forosie. Model dość "atrakcyjny" , ponieważ posiada stronę elementów z złoconymi dodatkami, np. złocenia witraży, czy zwieńczeń wieżyczek. Jak narazie wykonałem główną część budynku wokół, którego znajduje się szkielet pod zewnętrzne ściany. Jak na razie nie wszystko wyszło jak chciałem ale to moja wina bo użyłem grubszej tektury niż zalecił autor.


Post zmieniony (11-04-11 10:44)

 
28-03-11 15:35  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
pawelxy1 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardzo ładnie i estetycznie wykonana praca. Oby tak dalej 3mam kciuki

--
Pawcio:)

 
07-04-11 17:50  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!

Strasznie ostatnio mało czasu na sklejanie dlatego wolno mi to idzie. Od ostatniej części relacji dorobiłem schodki z przodu i z tyłu, przednią wieżę oraz część głównej wieży( tej środkowej) a także pare dachów.

 
07-04-11 18:42  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ciekawy ten modelik. Szkoda, że witraże nie są na folii, ale można je było na folii wydrukować po zeskanowaniu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-04-11 18:43  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Duży jest ten budynek?

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
07-04-11 18:55  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Fiemat podstawa ma wymiary 19cm x 13cm a wysokość po zrobieniu modelu będzie ok.16cm.
OSTOJA Witraże są wydrukowane na papierze kredowym ze złoceniami także i tak już są ozdabiane i czasem sprawiają w klejeniu problemy. Jakbym miał się jeszcze bawić z foią to nie wiem czy by to gorzej niż jest nie wyglądało.

 
07-04-11 19:10  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

To troszki mały. Ja tam bym chyba wolał skalę 1:100.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
11-04-11 10:44  Odp: [relacja]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witam!

Do egzaminów czasu coraz mniej więc na sklejanie taż mało :( ale udało się ukończyć model. Podsumowując wg. mnie model nie należy do zbyt prostych, szczególnie wykonując złote zwieńczenia wież czy ich kopuły. Najgorzej wyszła mi kopuła z tyłu budynku która po sklejeniu nie zgadzała się z długością części łączącą ją ze ścianą.

Plus zabawa zdjęciami:

 
11-04-11 10:57  Odp: [relacja/galeria]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
SEB 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardzo mi się podoba - malutki taki fajniutki. A myślałem że jest o wiele większy, wstaw zdjęcie z czymś do porównania żeby skalę sobie uświadomić.
Pozdrawiam SEB

--
Myśl i pracuj - ciesz się wynikami.

W stoczni: HMS BELLONA - failed

 
11-04-11 11:09  Odp: [relacja/galeria]Cerkiew zmartwychwstania Chrystusa 1:150, Orieł
Liściu 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 10
Galerie - 42


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Dziękuje.Model rzeczywiście mały, zwłaszcza jak na budowlę. Zrobiłem parę zdjęć przy pudełku zapałek:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024