FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
16-08-11 08:46  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Gęś już się zasadniczo zrobiła w całości.
Tutaj parę zdjęć "stanu surowego", czyli wszystkie elementy złożone, całość niepomalowana.

A następnie przeniosłam Gąskę na dioramę, dołożyłam barkę i samolot.

Teraz muszę już tylko całość wykończyć, wymalować, dorobić dym z komina i parę głupot. Kolejne zdjęcia będą już galeria końcową :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
16-08-11 12:05  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Oprócz barki i messera to jeszcze chyba jakaś figurka rozkrzyżowana pływa.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-08-11 12:10  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A tak, nieboszczyka sztuk jeden.
Nie lubię gore'u na dioramach, no ale przecież pod Dieppe mnóstwo żołnierzy zginęło - umówmy się, że ten jeden topielec reprezentuje ich wszystkich.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
16-08-11 12:10  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"jeszcze chyba jakaś figurka rozkrzyżowana pływa." - nie da się ukryć, że messerek pewnie nie pierwszy krąg zatacza...
A.

 
16-08-11 21:28  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Fajny ten samolocik!

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
17-08-11 21:48  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Regułą dla mnie jest efekt oglądania Twoich relacji - zachwyt, szok i pozytywna zazdrość. Choć w tej dioramce jest dla mnie jedno, powtarzam jedno drobniutkie ale - efekt śmigła przy samolocie. Wolałbym sam kołpak niż z tym krążkiem, który dla mnie wygląda on trochę sztucznie.

--

Post zmieniony (17-08-11 22:09)

 
17-08-11 22:57  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
Lobo 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

A ja troszkę pomarudzę i wiem że to w skali 1:400 O_o ale na zdjęciach z zoomem to ten meśek odstaje od całej reszty :/ i lepiej by było go umieścić na jakiejś cienkim druciku bez wodnej "fali" tak mniej więcej jak u mnie w "Polowaniu na Japońską latającą łódź 1:200" Ale to tylko moje zdanie i samo wykonanie tej "gąski" w 1:400 robi wrażenie. A może by tak naszego "charta" albo "wilczura" na warsztat zabrać w 1:400??

--
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden

 
18-08-11 08:51  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Borowy - mnie się z kolei brak śmigła mniej podoba, niż krążek. Ów krążek jeszcze domaluję, delikatnie zaznaczę żółte końcówki łopat i same łopaty. Ale to pewnie dopiero w weekend.

Lobo - Twoją łódź wiele razy oglądałam. Mój mesiek jest jeszcze niewyretuszowany, nie ma antenki, połysku szyb, etc. Wersja "na goły drucik" podoba mi się mniej, niż jakieś wizualne oszustwo, choćby takie jak z rozbryzgiem. Nad rozbryzgiem też jeszcze musze popracować.
Charta albo Wilczura od dość dawna mam ochotę zrobić... :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-08-11 15:58  Odp: [R] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Jak ,,podpicujesz" ten krążek to napewno efekt będzie zupełnie inny.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-08-11 08:24  Odp: [R/G] Grey Goose, Dieppe 1942, skala 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Obiecana galeria końcowa, pod czujnym okiem Oberkonstruktora Bucjusza (ze stanowiska dowodzenia na szafie).

Zdjęcia dramatycznie mi nie wyszły. Nie umiem chwycić kompozycji. Trudno. Lepszych nie jestem w stanie zrobić.





--

Post zmieniony (22-08-11 08:25)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024