FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
03-04-11 22:55  Odp: [Relacja] ORP BŁYSKAWICA (WAK) 1:200
lordzislaw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

AC dziękuje za materiały - naprawdę świetne i nie do złapania w necie.

 
05-04-11 10:33  Odp: [Relacja] ORP GROM (ORP BŁYSKAWICA - WAK/ORP GROM - MKF) 1:200
lordzislaw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witajcie
Czy może mnie ktoś oświecić i podpowiedzieć:
1. jaki kolor powinny mieć pokłady - okładziny antypoślizgowe?
2. czy tory minowe miały przekrój ceownika oraz czy były na pokładzie czy równo z pokładem (wstawione) bo na zdjęciach to różnie wygląda.
Będzie wdzięczny za każde info:)

 
10-04-11 11:48  Odp: [Relacja] ORP GROM (ORP BŁYSKAWICA - WAK/ORP GROM - MKF) 1:200
lordzislaw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Relacji CDN ...
Burty poprawiłem i wyglądają wystarczająco dobrze ale jeszcze nad nimi pracuję. Zdjęcia może uda się mi wrzucić wieczorem.
Wczoraj w ramach przerywnika wykonałem prototyp Boforsa 120mm. Do działa testowałem relingi wycinane laserowo. Powiem szczerze, że jak je zobaczyłem na żywo myślałem, że był to kiepski zakup ale kleiły się bardzo dobrze (tylko trochę krzywo). Wszelkie niedoskonałości, które zauważycie wynikają z moich dość słabych jeszcze umiejętności posługiwania się klejami (za dużo, za mało albo sklejone palce zamiast papieru):) Pzdr.






Kolejne działa powinny być bardziej udane.:)

Post zmieniony (10-04-11 11:51)

 
18-04-11 21:01  Odp: [Relacja] ORP GROM (ORP BŁYSKAWICA - WAK/ORP GROM - MKF) 1:200
lordzislaw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W związku z przeprowadzką do innego miasta budowa wstrzymana do 14 maja. Jeżeli ktoś był zainteresowany relacją przepraszam za zakłócenia:) Pozdrawiam Forumowiczów.
H.

 
03-09-14 17:55  Odp: [Relacja] ORP GROM (ORP BŁYSKAWICA - WAK/ORP GROM - MKF) 1:200
rwc50   

witam,kiedy dalszy etap realizacji projektu:(

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024