FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-03-11 20:02  [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Koledzy.
Dawno juz mnie tutaj nie bylo !?.......tzn."czynnie"
Dzisiaj chcialem Wam pokazac kilka zdjec wczoraj ukonczonego modelu.Jak w temacie ,jest to okrecik wydany przez AH w 1997 roku,czyli model z przeszlej epoki,taki tez jest druk,rysunki montazowe itd.Model mozna polecic poczatkujacym ,lub komus kto nie lubi drobnicy i skomplikowanych projektow........taka rozrywka na pare wieczorow.Model kleilo sie przyjemnie,tak jak u innych kolegow klejacych ten model ,na prawej burcie wyskakuje szparka w poszyciu,tak jak w tyle sterowki.....ja zakrylem ja imitacja plandeki.Inne elementy sa raczej proste do wykonania,bez kombinowania i klopotow.Aha,nie udalo mi sie ladnie przykleic nadbudowki do pokladu (szpara ktora zalalem wikolem),wychodzi na to ,ze szkielet nadbudowki zwichrowal sie przy oklejaniu go poszyciem.To tyle uwag..................teraz ,zdjecia.
Pozdrawiam Krzysztof.



--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
13-03-11 08:20  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Fajny model w ciekawym kamuflarzu. Tak jak piszesz prosty w wykonaniu przez małą ilość drobnicy, ale to z koleji jeśli ktoś by miał ochotę daje duże pole do popisu w uszczegółowieniu modelu.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
13-03-11 13:49  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Borowy
Swieta prawda !!!!.........specjalisci moga sie wyszalec,ale mysle ze w standardzie (kamuflaz) prezentuje sie tez calkiem ciekawie.Ogladalem nie dawno w galeri, niby nie skaplikowane modele Conte Di Cavour i Garibaldi z Modelika.Ceva i Luke pokazali super ,co mozna z prostych projektow wyciagnac.
Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
13-03-11 15:47  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Fajnie się prezentuje ten model. Można by się było pokusić o zrobienie go pływającym z jakąś zwykłą aparatura od zabawek. Z takim kamuflażem by się ciekawie prezentował na falach z dziobem uniesionym do góry. Może kiedyś zrobisz coś takiego?
Pozdrawiam Witek

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
13-03-11 20:05  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Hallo Witku
To sie raczej nie stanie,znasz moja sytuacje co do czasu ktory moge przeznaczyc na nasze hobby,jestem zadowolony ze wogole cos mi sie udaje skonczyc,a co do modeli plywajacych to nie mam wogole doswiadczenia,chociaz w Modelarstwie Okretowym byly chyba artykuly na ten temat.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
14-03-11 09:54  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Efektowny model,mam tą wycinankę ale dzisiaj ta skala dla mnie za wielka,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
14-03-11 10:32  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ładniutki jest.
Też go kiedyś zrobię. Wyobrażacie sobie, jak pięknie będzie wyglądał w 1/400...?

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-03-11 15:43  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
„OGGO” Bardzo ładnie wyszedł Ci ten „Wilczurek” nie myślałem, że z takiej już wiekowej wycinanki można wyciągnąć taki ładniutkie cudeńko - gratuluję. Nie myślałeś, aby bulaje wykonać przeszklone??
Pozdrawiam..

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
14-03-11 20:11  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam i pozdrawiam na wstępie, kleiłem ten model faktycznie prosty i nieskomplikowany stoi gdzieś na półce lekko zakurzony, trochę przemalowany, ale model fajnie skleiłeś i życzę powodzenia w dalszych pracach stoczniowych pzdr.

 
14-03-11 20:29  Odp: [G] scigacz artyleryjski "WILCZUR" AH
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Bardzo sie ciesze ze moja "lodka" Wam sie spodobala.To bardzo motywuje.......wregi nastepnego sa juz wyciete.Skala 1:50 dla kutra wydaje mi sie odpowiednia,duze elementy w 2D zachecaja do klejenia,jak juz pisalem mozna bylo to czy tam to zrobic inaczej,ale dla mnie byl tenn model odskocznia od modelu czolgu Panzer III.........stwierdzam ,ze okrety odpowiadaja mi bardziej.U mnie jest to tak,ze nie moge za dlugo siedziec przy jednym projekcie(a z czasem jak u wielu z nas jest krucho) ,bo jest ryzyko ze mnie znudzi,a lubie konczyc co zaczolem.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024