FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
14-02-11 10:14  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witaj, podglądam sobie Twoje relacje i galerie, a jest na co popatrzeć zwłaszcza że skala mikroskopijna.
Bardzo ładnie do tej dioramki wkomponowałaś młyn wodny z Suwalszczyzny (Nr 2 Haliński). Obawiam sie że ten monitor zakotwiczył na tym bajorku już na wieki. Całość robi duże wrażenie. Gratuluje i podziwiam.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
14-02-11 10:18  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Na wieki? Nieeee... czemu? Że w szuwary wpłynął? Wpłynął, to i wypłynie, a jak sam nie da rady, to go wsiowymi końmi i wołami wyciągną :)
Zanurzenie koło 40 cm w końcu...

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-02-11 13:00  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Sukcesów w Bytomiu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
14-02-11 18:36  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Ale klimat.... Po prostu chwyta!

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
14-02-11 18:53  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
DaFiX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5


 - 1

Pani Jest Mistrzynią!

 
15-02-11 07:17  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Carus   

I kot jest ;-)

--

pozdrawiam
Carus...

 
15-02-11 08:16  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

DaFiX - nie.
Carus - tak. Nawet dwa.
:)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
15-02-11 08:34  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Jestem oszołomiony!

To jest przecież takie małe... Te figurki.
Z moim wzrokiem ledwo co widzę na zdjęciach i nawet nie wyobrazam sobie jak to można wykonać...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
15-02-11 08:47  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Hastur - większość figurek jest z blaszki. Z papieru wycinałam tylko ok. 12-15 marynarzy i wszystkie zwierzaki. Koty i bocian są z plasteliny.
Ja z kolei zupełnie sobie nie radzę z modelami rozmiarowo dużymi. Gubię się w tych bezkresnych połaciach kartonu jak nie przymierzając Mickiewicz na krymskich stepach.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
16-02-11 09:08  Odp: [G] Przypłynął do wsi pancernik... (ORP "Kraków", 1930, 1/400)
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Rewelacja!! I pomysł i wykonanie bardzo mi się podobają. Fajny klimacik ma dioramka.
Jedna drobna uwaga: zastawka powinna być powyżej koła młyńskiego.

--
Pozdrawiam!
Tuco

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024