FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-01-11 20:59  [Relacja/Galeria] Ił-96 prezydenta Rosji
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Witam serdecznie. Porządkując dysk trafiłem na modelik który pobrałem kiedyś z azjatyckiej jakiejś stronki, nie pamiętam jakiej. Jest to model prezydenckiego Iła-96. Nie wiem w jakiej jest skali, po prostu jest to nieskomplikowany modelik z kilkunastu części do wydrukowania i sklejenia. Pierwszy raz drukowałem i kleiłem, papier jest za miękki, ciężko się formuje i nie wygląda po sklejeniu tak ładnie jak np. MM. Jest to jeszcze jeden powód żeby nie drukowac modeli samemu tylko kupowac oryginały na niezłym papierze, drukowanym przez drukarnię. Ale jak free to free.

W ogóle jest trochę modeli pasażerów za free, tylko muszę odszukac tą stronkę. Była japońska cała w krzakach. Ale intuicyjnie można taki darmowy modelik pobrac.















Tyle zrobiłem przez jeden wieczór.
Pierwszy raz wstawiam fotki zrobione komórką. Niestety mam cyfrówkę do wymiany ;-(((

Rysiu.

--

Post zmieniony (21-02-11 21:20)

 
04-02-11 21:30  Odp: [Relacja] Ił-96 prezydenta Rosji
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Już prawie na ukończeniu. Następnym razem będe drukowac chyba na innym grubszym papierze.







--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
05-02-11 07:50  Odp: [Relacja] Ił-96 prezydenta Rosji
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Nawet fajnie wygląda! Są jakieś imitacje turbin silnika, czy coś w tym stylu?

--
Pozdrawiam!

 
05-02-11 20:15  Odp: [Relacja] Ił-96 prezydenta Rosji
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Niestety puste tuby na wylot. Można pokusic się o wklejenie narysowanej turbiny jako wręgi. A wylot zamknąc druga wręgą. Mój samolot będzie wisiał pod sufitem a wpadłem na ten pomysł za późno. Ale w następnym modeliku wezmę pod uwagę.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
05-02-11 20:23  Odp: [Relacja] Ił-96 prezydenta Rosji
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Myślę że można to jeszcze zrobić. W końcu to tylko krążki, które wystarczy wkleić w gondole, a wygląd na pewno będzie dużo lepszy.

--
Pozdrawiam!

 
21-02-11 21:19  Odp: [Relacja/Galeria] Ił-96 prezydenta Rosji
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Udało mi się skończyc i powiesic modelik. Wykonałem w swoim zakresie atrapy silników, rzeczywiście lepiej wygląda.

Może samolot nie jest efektowny, w końcu to darmoszka, ale fajnie wygląda z daleka.







Fotki niestety komórką, nie mam jeszcze aparatu.
Pozdrawiam serdecznie.
Rysiu.

--

Post zmieniony (21-02-11 21:20)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024