FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
09-01-11 15:59  APEL O POMOC
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Drodzy Modelarze

Niespełna rok temu na naszym forum pojawiała się prośba o przekazywanie 1% podatku oraz dobrowolnych wpłatach na subkonto naszego kolegi ,,syriusz-a”, który cierpi na mukowiscydozę. Początek roku 2011, to kolejny okres rozliczeń z urzędem skarbowym, i szansa na pomoc ludziom dla których 1% znaczy bardzo wiele.

Łukasz Głowacki – syriusz, od urodzenia cierpi i zmaga się z mukowiscydozą, koszty leczenia są bardzo duże i znacznie przewyższają możliwości finansowe Łukasza. Dlatego też podarowanie 1% jest tak ważna sprawą.

Zeszłoroczny przykład pokazał że modelarze, to grupa zżytych przyjaciół chętnych do niesienia pomocy innym, owocem tego była uzbieranie bardzo dużej sumy pieniędzy, która znacząco wspomogła Syriusza. Pieniądze te w całości zostały przeznaczone na lekarstwa i codzienna rehabilitacje. Niestety mukowiscydoza to choroba z którą jak na razie wygrać się nie da, można jedynie łagodzić jej skutki po przez przyjmowanie drogich leków.

Drodzy koledzy, chciałbym Was prosić abyście i w tym roku wspomogli Łukasza Głowackiego w walce z jego choroba po przez oddanie 1% podatku, lub przekazanie dobrowolnej darowizny na jego subkonto w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowizcydozą. Pamiętajmy że oddanie 1% nic nas nie kosztuje, a drugiej osobie może ratować życie, dlatego tak ważne jest aby nie zmarnować tej szansy.

Wszystkich tych, którzy zechcą włączyć się akcji zapraszam do odwiedzenia strony Łukasza, znajduje się tam dokładny opis, jak krok po kroku wypełnić wniosek o przekazanie 1% podatku, oraz niezbędne informacje do przekazania dobrowolnej darowizny na subkonto.

http://www.syriusz.tkdami.net/

Podaruj 1% podatku

KRS 0000064892

Konieczne jest wpisanie w rubryce:

"Informacje Uzupełniające", cel szczegółowy 1%"

1% Łukasz Głowacki

Każda pomoc jest bardzo potrzebna i za każdą z góry serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiam


--

Post zmieniony (11-02-11 19:40)

 
09-01-11 23:25  Odp: APEL O POMOC
grzegorz   

A może tak jak w zeszłym roku wystawili byś my jakieś modele ja kilka mam na zbyciu a pieniądze przekazane zostaną Syriuszowi tylko mam problem nie umie wystawiać fotek jak się zgodzi administrator

 
09-01-11 23:47  Odp: APEL O POMOC
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Jestem za!:)

 
10-01-11 00:06  Odp: APEL O POMOC
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Jestem przekonany że administracja Konradusa z pewnością ma jakiś plan w tym kierunku :), proszę jednocześnie moderatorów o przypięcie tematu jeżeli jest to możliwe :).

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
10-01-11 07:46  Odp: APEL O POMOC
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Proponuję na razie nie wpisywać wątków o ewentualnej aukcji modelarskiej.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
12-01-11 15:08  Odp: APEL O POMOC
grzegorz   

Rozmawiałem z Answerem też coś da od siebie na aukcje dla Syriusza

 
13-01-11 17:12  Odp: APEL O POMOC
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

pmarcin
> Jestem przekonany że administracja Konradusa z pewnością ma jakiś plan w tym kierunku :)

Jestem przekonany, że na pewno znajdzie się ktoś lub ktosie, kto poprowadzi taką akcję w tym roku. Myślę, że dobry wzór i szczegółowy sposób przeprowadzenia całej akcji znajdzie ta osoba lub osoby na naszym forum w temacie z tamtego roku Podsumowanie ''Aukcji dla Syriusza'' W tym wątku są linki do raportów, aukcji i zasad ich prowadzenia, które bardzo dobrze sprawdziły się ostatnio. Czy do przeprowadzenia całej akcji potrzeba koordynatora czy mogą to być spontaniczne niezależne działania? W tamtym roku ja koordynowałem całą, trwającą 3 tygodnie, akcję. Oczywiście z ogromną pomocą zainteresowanych. W tym roku, gdybym miał się zająć tą sprawą w ten sam sposób, nie podołam temu zadaniu. Więc jeśli znajdzie się ktoś kto w tym roku weźmie to na siebie, to byłoby super. Forum jest do dyspozycji. Jeśli nie, to pozostają spontaniczne i niezależne działania - prywatne wsparcie, niezależne aukcje na giełdzie na forum itd.

Pozdrawiam,
konradus

 
13-01-11 20:08  Odp: APEL O POMOC
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Chętnie poprowadzę akcje, aczkolwiek ze względu na prace przydałby się jeszcze jeden ochotnik :)

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
13-01-11 20:53  Odp: APEL O POMOC
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Ja mogę w czymś pomóc

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
13-01-11 21:49  Odp: APEL O POMOC
grzegorz   

Przepraszam na samym początku pisałem że mam parę modeli do wystawienia, ale mam prośbę, jak podam nazwę modelu i od jakiego wydawcy pochodzi ,da ktoś fotkę , bo ja nie umie, komputer to dla mnie czarna magia z góry dziękuje.



Post zmieniony (13-01-11 23:51)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024