FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-01-11 23:23  [R]/[G] PZL P.11C [MM]
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Witam wszystkich:)

Tę P-11 zacząłem już jakieś dwa miesiące temu. Sklejanie idzie wolno, ponieważ jest budowana jak jestem u rodziców w domu, ale przy następnych odwiedzinach powinna być skończona.
Na zdjęciach dopiero widzę, że muszę poprawić retusz. Na żywo w ogóle nie widać białych miejsc łączenia.

Niestety drukarnia się nie popisała i kolor poszycia na każdym elemencie jest inny. No kadłub trochę trzyma fason, ale już elementy silnika, skrzydła mają całkiem inne odcienie.
Każdy z płatów ma własny odcień! Co widać na zdjęciach.




Powstaje jeszcze coś takiego:



--

Post zmieniony (08-05-12 19:28)

 
02-01-11 23:29  Odp: [R] PZL P.11C [MM]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Witaj,
bardzo mnie cieszy kolejna p11, ja mam już swoją za sobą, galerię zamieściłem parę dni temu, na zdjęciach widzę dobrą robotę oby tak dalej.

Niestety mówiąc dosłownie trzeba mieć z 10 egzemplarzy aby jednolity kolor modelu uzyskać

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
03-01-11 09:33  Odp: [R] PZL P.11C [MM]
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ja także potwierdzam zmienność kolorów w przypadku mojego modelu...Nie są tak tragiczne jak w modelu Łosia,ale zauważalne...
Moja jedenastka też już ma skrzydełka ;-)
Trochę dziwne jak dla mnie budowanie modelu bez powierzchni sterowych, bez kół ; ale jak mówią-co kraj to obyczaj...
Pewno,że można to podoklejać na koniec...Ale...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-03-11 00:00  Odp: [R] PZL P.11C [MM]
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Mały update relacji. Model prawie skończony. Zostało parę drobiazgów i poprawienie retuszu. Za około miesiąc wstawię galerię końcową. Czekam na nowe wydanie tego modelu już bez problemów z kolorami. Może kiedyś autor wyda model w KK w innym malowaniu?

Stery były budowane równolegle wraz ze skrzydłami, ale wkleiłem je później. Nie było przy tym żadnych problemów. No może poza tym, że model stał przez chwilę przy mocnej żarówce i trochę sfatygowała się powierzchnia jednego skrzydła:/ Na szczęście udało się ją naprawić.

ReVan_1991 widziałem zdjęcia Twojej jedenastki i muszę napisać, że naprawdę piękna robota. Może na WSMK zrobimy mały klucz myśliwców? Jest na forum jeszcze klika 11 sklejonych;)

Zdjęcia (przepraszam za tło, następnym razem będzie jasne):


--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
08-05-12 19:27  Odp: [R]/[G] PZL P.11C [MM]
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Model został skończony już jakiś czas temu. Rewelacji nie ma i długo zastanawiałem się czy wrzucić te zdjęcia. Bf-109 zdecydowanie lepiej mi wyszedł.



--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
08-05-12 22:54  Odp: [R]/[G] PZL P.11C [MM]
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Aaaale pytanie nie jest zabronione;)
Tak to jest model opracowany przez Pana Pawła i wydany w Małym Modelarzu nr 9/2003.

Pozdrawiam,
W.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
09-05-12 06:49  Odp: [R]/[G] PZL P.11C [MM]
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Gratuluje modelu! Każdy samolociarz powinien mieć swoją 11-stkę.
Budując swój model korzystałem z 10 egzemplarzy, a i tak nie dobrałem odcienia segmentu tego za silnikiem.

Pozdrawiam!
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024