FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
26-04-11 19:37  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

OSTOJA. Dla wygody użytkowników tego forum umieściłem galerię w pierwszym poscie. Nawet w tytule masz: GALERIA i RELACJA, co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości, że pierwsze jest galeria. ;))

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
26-04-11 23:21  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Cytat: "OSTOJA. Dla wygody użytkowników tego forum umieściłem galerię w pierwszym poscie."

Jednak zmyłkowe to jest. Ja zostawiam zdjęcia galerii na końcu relacji i daję je również na początek - wtedy zmyłki nie ma.
Zliny na płycie pasa wyglądają jak żywe.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-04-11 00:29  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Widzisz. Jak umieszczę fotki na końcu relacji, a inni dopisują swoje "ahy" i "ohy" (żartuję oczywiście), to galeria ginie gdzieś w otchłani wątku, a tak jest zawsze w tym samym miejscu.
Rzezywiście fanie wyglądają. Aż sam byłem pod wrażeniem, co potrafi światło słoneczka (niestety, jak budowałem model, panowały tu egipskie ciemności, więc fotki z budowy są takie trochę byle jakie). Płyta lotniska, to oczywista oczywistość, czyli dodatek do którejś tam Kartonówki GPMu.
A modele?? raczej trudno coś spartolić, jak oryginał jest budowany z płaskich arkuszy. Chociaż mi się to udało w niektórych miejscach. Najbardziej zadowolony jestem z pierwszego elementu za śmigłem. wyszedł mi dokładnie tak jak chciałem, czyli poprawnie (można to wykonać lepiej, ale trzebaby było pociąć niemiłosiernie papier). Cieszy mnie to szczególnie, że ten element powtarza się w prawie wszystkich Zlinkach. A mam w planie jeszcze dwa bielskie trenery, jak Tess podesle mi fotki.

Pozdrawiam ze Szkocji.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
27-04-11 15:55  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Umiejscowienie galerii na początku faktycznie mylące, bo się chwilę naszukałem zanim dotarłem do zdjęć.

Sam model bardzo ładny, fajna galeria. Gratuluję.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
27-04-11 17:12  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No to ja zaczynam "męczyć bułę" :D I co z wydaniem gdzie bądź tego Zlina? Może być wersja uproszczona ; )

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-04-11 21:10  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

To jeszcze poprosimy PZL-110 do kompletu, w razie czego służę dowolną ilością zdjęć;)

--

 
27-04-11 23:47  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Z chęcią się skuszę na Koliberka, bo mi się podoba. Jednak wcześniej obiecałem Ian'owi z Eastern Airways, że zrobię Saab'a 2000. Dostałem od Niego parę rysunków, a w hangarze zrobiłem sesję zdjęciową pięknej Saab-iczki.

PS. Może ktoś jest oblatany bardziej w angielskim niż ja i mi wytłumaczy, dlaczego u nich wszystko jest rodzaju żeńskiego? Na wszystko mówią "SHE".

PS.2. Kuba. Ile zajmuja te fotki MB-tów??

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
28-04-11 00:39  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Na komputerze ich nie trzymam, ale ile będziesz chciał tyle mogę zrobić zdjęć, do samolotu mam swobodny dostęp. A jak je wysłać to już sprawa drugorzędna, mogę np spakować razem i wrzucić na jakiegoś hosta.

--

 
30-04-12 00:34  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Mały update w galerii. Jest w pierwszym poście. :)

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
30-04-12 09:36  Odp: [Galeria i Relacja] Zlin 42 M - SP-ALH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Modelik śliczności!
Gratulacje - za model i nagrodę!

P.S.
...tylko fotosikowe reklamy podnoszą ciśnienie oglądającemu...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024