FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
29-12-10 15:38  [Nowość] Heinkel He-111 H6 Mały Modelarz
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1



Autor: A. Maciejczak

nie mniej jednak bardzo ciekawie prezentuje się zapowiedz kolejnego numeru czyli HMS „Dreadnought” opracowany przez pana Sałapę, uwaga... w skali 1:200 ! :D

http://www.mazowszelok.pl/maly-modelarz
--

Post zmieniony (29-12-10 15:40)

 
29-12-10 15:48  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"TORP" ? Co to za odmiana? Nazwa jednostki? Malowanie nawet ciekawe ale bardziej pasuje na Morze Śródziemne niż lodowce Arktyki ;-) Temat ciekawy i powiem szczerze, że dość nowatorski jak na MM.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
29-12-10 15:52  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

pustynne
sam jestem ciekaw jak to wszystko wyszło :D
--

Post zmieniony (29-12-10 15:52)

 
29-12-10 16:41  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Podobny rysunek samolotu widziałem w czasopiśmie "Militaria XX wieku"

 
29-12-10 16:47  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jednostka (KG 26 Löwen-Geschwader) operowała od Sardynii do Morza Północnego - w różnych okresach; sam miałem kiedyś plastykowego He 111 z 2./kg 26 w malowaniu zdecydowanie nie pustynnym. Ale skoro w wycinance jest pustynne, to faktycznie z lodowcami przesadzono.
Czy autorem jest p. Maciejczak, jak zapowiadano?
EDIT: co do ostatniego, nie zauważyłem dopisku pod wielkim obrazkiem w pierwszym poście. :-)

--

Post zmieniony (29-12-10 16:51)

 
29-12-10 18:08  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
cfemar   

Ten hakenkreuz to chyba nie od tego samolotu na obrazku:-) No i ten samolot klon widmo:-)

 
29-12-10 18:20  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22



Miałem tą okazję skleić ten model przed wydaniem ( wydruk z drukarki atramentowej ).

Pozdrawiam - Staszek.

--

 
29-12-10 18:36  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

No i jak zwykle u pana Maciejczaka już surówka to jakieś nieporozumienie. Na He-111 się nie znam, ale taki laik jak ja, widzi, że osłony silników w tym modelu tylko z grubsza wyglądają jak w oryginale. Do tego jakoś krzywo umieszczone znaki i rejestracje na kadłubie i dziwne krzyże na skrzydłach- jakoś to mi się widzi. O reszcie błędów wolę nawet nie wiedzieć:/

--

Post zmieniony (29-12-10 18:37)

 
29-12-10 18:36  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
cfemar   

Stanisławie możesz powiedzieć coś więcej o opracowaniu i jego specjalności?

 
29-12-10 18:44  Odp: [Nowość] Heinkel He-111 G6 Mały Modelarz
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Cfemar nie pisz tak, bo oburzony autor okładki się odezwie i "zjedzie" Ciebie jak mnie przy okazji poprzedniej okładki. ;-)
A co tam , powtórzę swoją poprzednią prośbę. Panie RM nie rób tego więcej, idź na kurs np. do Pana Wróbla.

Co do modelu. Poprzedni projekt tego autora mnie nieco zniechęcił i leży niedokończony.
A może Stanisław.z by coś napisał więcej. Jak spasowanie, czy potrzebny będzie zapas koloru do łatania białych dziur tak jak to było przy Bf-110 ?

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024