FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 30Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
02-01-11 21:41  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Witam:D
widzę że prace wrą w stoczni:D i to przy dobrej muzie:D slayer rządzi :D:D:D:D choć myślę, że ta płyta jest taka sobie...są lepsze:D ale to rzecz gustu:D

 
02-01-11 23:25  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam ponownie
To zaszczyt gościć w mojej relacji współautora tego modelu ,dziękuję
wydaje mi się że ta metoda nie jest aż tak straszną ingerencją ,kadłub pozostał prościutki,nic się z nim nie dzieje,teraz spoczywa w ciepłej piwnicy gdzie schnie szpachel,
W końcu odezwał się długo oczekiwany first.l.a super
Gen 84- tak tak to prawda SLAYER RZĄDZI mój absolut to south of heaven i reign in blood ,ale okładka z diabolus jest inna i bardzo pasuje na awatara ,i w jakimś stopniu trochę mnie odzwierciedla he he
Wszystkim pozostałym odwiedzającym moją relację również dziękuję,mam nadzieję i będę się starał aby tę historię doprowadzić do końca
Pozdrawiam serdecznie

 
02-01-11 23:57  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
Spychacz 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pozdrawiam serdecznie maniaków Slayerowców \m/. South i Reign to rzeczywiście klasyki. Pamiętam jak po raz pierwszy słuchałem ich w radiu w audycji Muzyka Młodych i jakie wywarły na mnie wrażenie, szczególnie Reign, która w tamtych czasach wstrząsnęła znaczną częścią sceny metalowej.
Dodam tylko, że do najlepszych płyt Slayera zaliczyłbym też World Painted Blood.
Mam nadzieję, że wybaczysz mi ten mały off-top, ale nie mogłem się powstrzymać:)

Pozdrawiam

--

Post zmieniony (02-01-11 23:59)

 
03-01-11 10:39  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Slayer slayerem ale tak naprawdę to światem rządzi EVANGELIA BEHEMOTH'a :D:D:D i kropka:D a co do slayera to mój nr 1 to reign in blood :D:D:D

Post zmieniony (03-01-11 10:42)

 
03-01-11 16:10  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Stary Behemoth przy Slayerze to żadne porównanie byłem w Wawce na Soisphere Festival i przekonałem się na własne uszy!!!SLAYER wymiatał;)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
03-01-11 17:33  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
scorpions 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
 

Reign rządzi :)) , chociaż mi podoba sie jeszcze Seasons in the Abyss.

 
03-01-11 17:50  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
Borek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widzę, że koledzy modelarze gustują w cęższej muzyce :) I brawo :D chociaż ja osobiście wolę polskie zespoły np. Hunter :D
A co do okrętu wychodzi ciekawie. Fajna metoda na podposzycie.

 
03-01-11 20:47  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Kiedy będą jakieś postępy w relacji? Strasznie mnie ciekawi ta metoda, którą przedstawiasz.

--

Post zmieniony (03-01-11 23:27)

 
03-01-11 22:58  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Slayer wiadomo klasyk i wspomniane wcześniej Seasons in the Abyss wiadoma rzecz :D miód dla uszu :D ale cudze chwalicie a swego nie znacie...może nie dosłownie ale Behemoth to zespół światowy a nie ograniczone do naszego podwórka...i naprawdę na wysokim poziomie:D posłuchajci najnowszej płyty:D zobaczcie klipy:D zobaczcie najnowsze dvd :D i jaką to wszystko ma orawę :D masakra :D jak dla mnie behemot to nr 1 na swiecie nie umniejszając zasług slayera:D
a co do modelu to ciekawa to metoda i ciekaw jestem jak się będzie prezentowało na tym szkielecie poszycie:D

 
04-01-11 00:09  Odp: [R] Scharnhorst - Wyd. Haliński
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam wszystkich sleyerowców modelarzy i nie tylko
świetnie że temat relacji został trochę złamany,mam nadzieje że szanowni moderatorzy nie będą mieli nam to za złe,jeżeli chodzi o kwestie,,cudze chwalicie a swego nie znacie '' to wydaje mi się że to tylko kwestia gustu,znam behemotha vadera i wiele innych polskich grup,ale Slayer jest moim number one i koniec he he........
tak tak skończyło się wolne teraz prace co nieco zwolnią właśnie zszedłem z drugiej zmiany
szlifowanie kadłuba jest w trakcie,w chwili wytchnienia wyżynam iluminatory w burtach,jutro postaram się zrobić parę zdjęć przy świeżym umyśle
Pozdrawiam serdecznie

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 30Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024