FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
05-12-10 08:58  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Crolick - zauważ, że chcemy stworzyć "ABC" a nie "Modelarz doskonały".
Zaczynamy wiec od podstaw a potem będziemy się rozwijać - nie każdy bowiem siadając do klejenia ma jakieś pojęcie - są i tacy, którzy zaczynają i chcą się czegoś dowiedzieć.
Poza tym zapraszamy wszystkich Mistrzów do tworzenia swoich artykułów z poradami - podejrzewam, ze każdemu się przyda jak będą zebrane w jednym miejscu.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
05-12-10 11:23  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem Chłopaki !
Ja myślę, że trzeba by najpierw określić zagadnienia, jakie chcemy by się w takowym poradniku znalazły oraz umieścić je w tym wątku i wtedy każdy kto będzie chciał, opisze jakąś wybraną technikę.
Fitter, zapraszasz do tworzenia artykułów, ok, tylko gdzie je umieszczać? trzeba by określić konkretnie owe "jedno miejsce"
Ja ze swej strony chętnie coś od siebie naskrobię choć nie uważam się za żadnego "mistrza" i nie mam pewności czy mi wypada ;P
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Jarek

--
GG 6801515

 
05-12-10 14:45  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Każdy kto ma neostradę, ma do dyspozycji 50 mega serwera. Ja wykorzystuję je tak:


http://www.jankolodziej.neostrada.pl/dopobrania.html

to ten ogólny "poradnik", który może sobie pobierać kto chce, i robić z nim co chce.

 
05-12-10 19:58  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Jaroslav - trzeba wątki czytać od początku - takie miejsce już jest tutaj :)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
05-12-10 21:33  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam,

Do kierownika: ciekawy ten poradnik, przed chwilą zassałem i wydrukowałem. A teraz idę czytać:) Fitter, koncepcja bardzo ciekawa. Jeśli tylko taki poradnik ukaże się drukiem kupię go bez względu na cenę. Pomimo tego że mam internet i często z niego korzystam to lubię sobie czasem siąść z dobrą książka i spokojnie poczytać. A jakby była taka książka o modelarstwie...

--
pozdrawiam!

 
06-12-10 09:55  Odp: [Dyskusja] Czasopisma modelarzy kartonowych
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem, może już było ale można by redakcję "Modelarza" zaprosić do dyskusji na temat kilku artykułów o modelarstwie kartonowym. Z drugiej strony patrząc to "ABC" Kierownika jest świetnie napisane i dla początkujących wystarczy całkowicie a dla zaawansowanych wystarczą fora takie jak to by się podzielić swoimi spostrzeżeniami i dokonaniami z innymi. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024